İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni açılan foruma pr3 forumdan link vermek ?

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeni açılan bir foruma 5 buçuk aylık pr3 forumdan link vermek sakıncalı mıdır ?
Yada 11 yıllık pr5 haber sitesinden ?

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hiç bir sakıncası olmaz. bilakis içerikleriniz daha yolun başındayken hızlı indexlenmeye başlar.

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pr5 lede verebilirmiyim peki birisi erken verirsen sandboxa dusersın demıstı

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam pr5 pr10 hiç fark etmez. sen illegal hiç bir iş yapmıyorsun.. öyle olsa hiç kimse facebook ta veya youtube'de veya twitter de sitesindeki makaleleri paylaşmaz sonuçta sizler oraya bisey paylaştığınızda backlink olmuş oluyor.. içeriği özgün tutun istediğiniz siteden link alın..

günde 1000 sitede backlink kasarsan zararı olur. ama öbür türlü pr'si yüksek sitelerde backlink kasmanın hiç bir zararı olmaz..

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben makale yazmıyacagım
dırek anasayfada altta lınk vercem 2 sindede dost site şeklinde.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
google bunu link alış/satış olarak görmesin?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
google bunu link alış/satış olarak görmesin?

Evet böyle bir risk var. Pagerank'ı direk sıfırlayabilir. Kısa bir süre önce şahsen yaşadım. Google bana aşağıdaki mektubu yazdı: (nedense ingilizce yazıyor) :D

Dear site owner or webmaster of http://www.xxx,
We've detected that some of your site's pages may be using techniques that are outside Google's Webmaster Guidelines.
Specifically, look for possibly artificial or unnatural links on your site pointing to other sites that could be intended to manipulate PageRank. Examples of unnatural linking could include selling links to pass PageRank or participating in link schemes.
We encourage you to make changes to your site so that it meets our quality guidelines. Once you've made these changes, please submit your site for reconsideration in Google's search results.
If you have any questions about how to resolve this issue, please see our Webmaster Help Forum for support.
Sincerely,
Google Search Quality Team

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bulundukları ipler farklı sadece pr3 den verdim link sonunu gören kahraman olamaz :)

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbir sakıncası olmaz aksine bayağı faydalı olacağını düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5