İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Açılan Site Ne Zaman Banclink Almalı ?

hurdacida.com

İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba İyi Akşamlar.
Benim hurdacida.com Adlı Yeni Açmış olduğum Bir Sitem var. Yaklaşık 3 Ay olacak. Şuan İçin Facebook Gibi Sosyal Medya Hesapların da Paylaşımlar da bulunuyorum. Sitem de Makine Parçaları Redüktör Gibi İkinci El Ürünler Satıyorum. Sitem için Nasıl Banclink Alabilirim veya Hangi Tür Sitelerde Web Sitemin Linkini Paylaşmalıyım ?

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkür Ederim. Hepinize Mutlu Yıllar dilerim. Vatanımız Milletimiz için HAYIRLI BİR YIL Olur İnşallah.

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Merhaba İyi Akşamlar.
Benim hurdacida.com Adlı Yeni Açmış olduğum Bir Sitem var. Yaklaşık 3 Ay olacak. Şuan İçin Facebook Gibi Sosyal Medya Hesapların da Paylaşımlar da bulunuyorum. Sitem de Makine Parçaları Redüktör Gibi İkinci El Ürünler Satıyorum. Sitem için Nasıl Banclink Alabilirim veya Hangi Tür Sitelerde Web Sitemin Linkini Paylaşmalıyım ?

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkür Ederim. Hepinize Mutlu Yıllar dilerim. Vatanımız Milletimiz için HAYIRLI BİR YIL Olur İnşallah.
Üç ay iyi bir zaman. Kaliteli sitelerden backlink alabilirsin.Asagidaki yazıyı da incelemeni tavsiye ederim.

https://iyinet.com/forum/konu/otoriter-ve-dofollow-backlink-nedir.288035/

Peak

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
19
Ufaktan başlayın ancak bu seri şekilde olmasın. Örneğin tumblr profiller açıp burdan tanıtımla başlayabilirsiniz.

arzu34

İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk önce nofollow link al 2-3 tane sonra her ay bu sayıyı +5 şeklinde arttır. linklerini çeşitlendir.

halitaga

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
- Türk forum sitelerinde tanıtım yazısı paylaşımı yap. Liste araması yaptığında bir çok kaynak bulabilirsin.
- Sosyal medyaya daha çok önem ver. Sadece Facebook, Twitter değil Youtube, Pinterest, Tumblr, Linkedin, İnstagram, Flickr ve Wattpad üzerinden de paylaşımlar yap.
- Blogger açarak buralara ara ara özgün küçük makaleler ekle. Buradan da kendin az az link çıkışı yap.
- Her gün mutlaka 1 tane yorum backlink al. Yorum yaparken ismini anahtar kelimen yap.

Güvenmediğin kişilere, önüne gelen herkese backlink çalışması yaptırma yoksa google'da kaybolup gidebilirsiniz... Her zaman küçük küçük kendin çalışmayı dene

yokolucu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Hemen link almaya başla ama kaliteli yerlerden link al ve içerik de önemli, 6 ay sonra spam link alsan da hem alsan da bir işe yaramaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5