İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Açtığım Pr3 Dizine Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz-Kodsuz Siteni Ekle - Kaçırma -

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Boşta duran Pr3 değerindeki domainimi dizin kurarak değerlendirdim.

Kısa bir süreliğine linklerinizi ücretsiz ve karşılığında kod ekleme zorunluluğu olmaksızın kabul ediyorum. Site kesinlikle kalıcıdır. Vaktim oldukça eklediğiniz linkleri anında onaylayacağım.

Script editlemeleri ve tasarım daha da geliştirilip site yerine oturduğunda önce kod zorunluluklu sisteme daha sonra ücretli sisteme geçilecektir. Bu yüzden bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm.

295 adet kategori şu anda yayındadır. Sitenizi uygun kategoriyi şu şekilde bulmalısınız ;

Örneğin bir zayıflama siteniz var. Sitenizi ekleyeceğiniz kategori Health değil Health>Weight Loss'tur.

Sitenin dili İngilizcedir. Sizden tek isteğim ekleyeceğiniz site için en uygun kategoriyi bulmanız. İngilizceniz yettiği kadarıyla uygun kategoriyi bulmaya çalışın, içeriğiyle çok ilgisiz kategoriye eklenen linkleri sileceğim.

Not: +18 içerikli siteler kabul edilmeyecektir.

Ecao - Free Web Directory

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
kartvizit sitesi ekledim onaylarsanız sevinirim

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 siteniz de onaylanmıştır.

Alımlara devam ediyorum arkadaşlar. Yok mu Pr3 backlink isteyen?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
yarışma sitemi ekledim, kurallara uygunsa kabul ederseniz sevinirim..

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteleri onayladım arkadaşlar. Katıldığınız için ben teşekkür ederim.

Alımlara devam ediyorum, ilgilenenleri beklerim.

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Linkleriniz onaylanmıştır arkadaşlar.

Nisan Pagerank güncellemesinde sitenin Pagerank değeri 1'e düşmüştür. İş etiği açısından bu bilgilendirmeyi yapmalıyım. Pagerank yükseltilmesi amaçlı çalışmalara başladım. Sonraki güncellemede 3-4 değere yükseleceğine inanıyorum.

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lysygshazirlik.com ekledim. Onaylar mısınız lütfen ?

taylanaktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6-7 tane site ekledim, forumdaki kullanıcı adımın yarısı ekleyen ismimdir. Teşekkürler....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5