İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni AdSense Arayüzü

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yahu herşey iyi guzel de tum zamanlarda bana odenmeyen kazanclarımı nasıl gorcem bu adsense de cunki cok az kazanıyorum adsenseden ve 4 aydır 100$ i dolduramadım bunu nasıl gorceğimi bilen varmi

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin gibilerini adam sayıp zemin bastıran yer çekiminin allah belasını versin ne diyim.
evlat evlat.cok mu buyuk cok mu akıllısın?sinir oluyorum senin gibi ukalalara, anlayamayacagını tahmin etmistim zaten ama bukadar düsük olacagını beklemiyodum acıkcası.

yazılan seyi hazmedemiyosan cevap yazma, dahada kücük dusmene gerek yok

su "tum mesajlar" aparatını kullanarak bakıyım dedimde senle muhatap olmanında ne kadar gereksiz oldugunu anladım "pr guncellendi" topicinde gulsenin klibinden bahseden adam bu konuya gereksiz diyor, diger cogu mesajındada bi asabiyet var (cıkarın su atgozlugunu vb.) buraların kralı agası sen misin? nedir bu yukarıdan bakma? cok mu ezik kaldın toplum icinde, klavye arkası sovalyeligi yapmayı bırak.

senden baskada su konuya gereksiz diyen yok ama gereksizligin goreceli bi kavram oldugunu anlamaya kapasiten yetmıyo malesef ki hala abuk subuk zırvalıyosun...

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

KerneL32;

Madem ki sen çok gerekli ve luzumlu bir kişisin, oncelikli tavsiyem hitabet şeklini güzelleştirmendir.. Tanımadığın, bilmediğin bi kişiye "Evlat" gibi ukala bir tavırla hitap etmen hiç hoş deil..

Mademki "google ara yüzü"nü tartışacak kadar vakti olmayan, çok gerekli bir kişisin; sana gereksiz gelen bir topic' e girip, okuyup ve hatta 3-4 kere cvp yazmak pek mantıklı olamasa gerek..

Sanırım bu bşlık altında cvp yazdığımız için hepimiz gereksiziz, çok özür dileriz senden zamanını çaldık.. Hepmiz yanlış biliyoruz tek bilen sensin.. Affet!!

google ara yüzüni tartışacak kadar vaktim var ama seninle boş polemiğe girecek kadar yok..

Kolay gelsin sana..!'!

S

Seo

Misafir
graf von beelzebub' Alıntı:
senin gibilerini adam sayıp zemin bastıran yer çekiminin allah belasını versin ne diyim.
Kernel'i çok severim ama bu lafına hasta oldum abi. Tebrik ederim valla :)
Yarın kıza bunu sms olarak yollicam. Belki benden vazgeçer :D 2 yıldır ugrasıyorum vazgecmedi. Ama bu sefer kesin olcak :D
Muehauaeh

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende eskiden bir mesajından (adsense ile ilgili yararlı bir yazıydı) dolayı tebrik etmiştim ama bu kişilikte biri oldugunu bilmiyordum..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlayamayacaginiz ve anlatamayacagim sey sudur ki degisen hic birsey yok. Degisen tek sey son 10 gundur iyinet forumlarina yazdigim mesajlarin icerigi kaymis durumda yazis seklim yazma seklim davranis seklim degismis durumda ...

Nedeni ise su ; Burda kimse hak ettigi degeri gormuyor. Bende kimse artik benden yardim istemesin diye bu sekilde uslubumu degistirdim.

Lutfen 10 gun icinde attigim mesajlara birde 10 gunden daha once attigim mesajlara bakip kisiligim hakkinda yorum yapin ...

Selametle ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5