İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni adsense

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese kolay gelsin bugün google adsense furyasına ben de dahil oldum şimdi kodları alıp siteme eklicegim denemeler yapıordum birsey gözüme takıldı
reklam biçimi sectigim zaman örnegin 468*60 2 adet reklam cıkıor ama reklamların altında web site adresleri yazmıor baska bir reklam biçimi sectigimde 5 tane reklam cıkıor ve web site adresleri çıkıyor ,birde websitem yarı türkçe yarı ingilizce içerikli reklamların altında yazması gereken bu sitede reklam var yzısı ingilizce yazıor sebep nedir acaba .birde bu siteyi yeni actım henüz doru dürüst içerik yok ve arama motorlarına da kayıt ettirmedim kendi kendine kayıt olur artık sanırım reklamlar syesinde deilmi

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arama motorlarına kayıt yaptır. artı başka sitelerden link al.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

asıl cevap beklediğim üstte bahsettiğim sorun google reklamı su sekilde cıkıor bu normal bişeymi yani 468*60 sectigimde busekil

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden diger sitelerdeki gibi cıkmıyor neden ingilizce cıkıor reklam

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cixmekan' Alıntı:

asıl cevap beklediğim üstte bahsettiğim sorun google reklamı su sekilde cıkıor bu normal bişeymi yani 468*60 sectigimde busekil

Normal herkes de aynı şekilde çıkıyor.

İngilizce çıkası da normaldir diyecem çünkü benim de yeni açtığım türkçe sitelerde ing. reklam çıktığını gördüm ve görüyorum:) sonradan bi düzene girer merak etme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5