İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni.ADSL2 TTNet'e taş gibi rakip geldi

N

nuri1905

Misafir
Öncelikle servis ADSL+2 altyasıpını kullanıyor ve en düşük 1 , en yüksek 24 Mbps hızı bizlerin hizmetine sunuyor.Fiyatlara gelince TTnet’ten tam 10 Ytl düşük.Mesela kotasız 1Mbps 39 YTL , diğer bir makul tarife ise 4 Mbps hız , 15GB kota 49 Ytl kotasız kullanıcılar bu 15 gblık tarifeye geçseler hiçte kötü olmaz.yani günde 500 mb lık bir sınırın var.Bir başka ayrıcalıkta servis superonline,smileadsl gibi ttnetin altyapısını kullanmıyor.Tamamen kendi sistemini kendi kuruyor.Şu an sadece marmarada hizmet veriyor sistem.Altyapı çalışmaları hızlandıkça tüm yurt çapına yansıyacakstır.Böyle rakipler çıktıkça her sektörde olduğu gibi internet sektöründe de kızışmalar başlayacak ve bu biz kullancılara yarayacak.Yeni firmanın adı TURBO.NET.TR

http://www.turbo.net.tr/index.php

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlar çok iyi. Ama TT dışında bir firmaya pek güvenmiyorum. Zaten yakında bu fiyatlar TT'yede gelir heralde.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bazı bölgelerde hizmet var.. özellikle istanbul ve yakın çevresinde..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008 yılı itibariyle büyük gelişmeler bekleniyor onun için alternatif firmalar şimdilik sağlıklı görünmüyor.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatlar ttnet'e göre uygun ama yaygınlaşması epey zaman alacaktır.rekabet arttıkça ttnet'te fiyatları düşürecek haliyle, rekabetin gözünü sevim. :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzun zamandır takip ediyorum dh forumundan. Şuanda kimseye hizmet veremiyorlar. Kendi binalarıda dahil olmak üzere. Ama erkenden güzel reklam yaptılar...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kotalı hizmet olduktan sonra adsl5 olsa nolur
ne o çocuk gibi kotalı :(
hiç kasamam yani 25-30 fazla veririm adam gibi girerim nete

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kotasız tarifelerde var örn 1mbt 39 2mb 59 gibi

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bölgesel olması daha iyidir bence ttnet,e rakip olacak gibi fiyatları var ama hizmetleri nasıl acaba

TTnet in ekstra bi hizmetimi var sanki Fatura göndermekten başka, bölgesel olarak sürekli sorun çıkıyo arayıp haberdar ediyosun adamlar modemini değiştir diyo
1 Mbps' yle bağlıyım download hızım 26 - 35 kb arası bunada hizmet diyosanız ben bişey demiyorum.
Tabi inkar etmemek lazım eski aboneysen 3-4 ay fatura ödemezsen bile kesmiyo ( Ben denedim ) :D

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence beklemek en faydalısı ama beklesekte hiç ögrenemeyecek gibiyiz fiyatlarına baktım 24 mbs için 299 ytl demil + 1 adet te ip eve dosya paylasım icin sunucumu kursak diye aklıma geldi bi an :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5