İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Aksesuar Dünya'nız Takimarketim.com Sizlerle !

MhlsAK

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 6174

Erkek ve Bayan olarak ikiye ayırdığımız aksesuar ürünlerinin tamamını bünyemizde barındırmaktayız. Kendi bünyemizdeki çalışanlarımız ile ürünlerimizin her geçen gün güncelliğini koruması ve zamanın modasına uyarak, kendi moda trendimizi sizlere sunmaktan daima mutluluk duymuş bulunuyoruz.

Her türlü bütçeye hitap etmekte çok titiz davranan www.takimarketim.com ekibi, kaliteli ürünlerinlerimizi olabilecek en uygun fiyatlarla sizlere sunarak, bu eşsiz tasarımlardan herkesin yararlanması yegane amacımızdır.

Gümüş tasarımlardan altın tasarımlara, altın tasarımlardan pırlanta tasarımlara ve özel taş aksesurlara kadar her geçen gün kendini yenileyen özel tasarımlarımızı en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Özel günlerde, günlük yaşantıda hatta beraber bir ömür geçireceğiniz kişiler için olmazsa olmaz olan aksesuarlarımız Türkiye’nin en yetenekli tasarımcıları tarafından siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

GÜVENLİ, KALİTELİ, HIZLI VE GÜLER YÜZLÜ HİZMET ANLAYIŞIYLA www.takimarketim.com SİZLERE EN İYİSİNİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DAİMA DEVAM EDECEKTİR.​

www.takimarketim.com

İletişim ;
0538 720 26 67
0212 646 51 18

Facebook : www.facebook.com/takimarketim

Ahu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir site. paylaşımınız için teşekkürler!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5