İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni aldığım domain hakkında yorumlarınız?

bjk38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

Arkadaslar dün gece bir baktım bir domian bosa cıkmıs bende alayım dedim buyrun domain .

images

ArasKargo.Net

ne yapabilirim ne yapayım ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir işe yaramaz aras kargo bayiliği almazsanız

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki ilgilenecek mi aras kargo?
iplemeyebilir;)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Umursamıycaktır Aras. Eğer umursasaydı baştan alırdı zaten.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
birde isim patentli ise bak ozaman cümbüşe:ıslık:

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Aras kargo bu domain adresini alma hakkına sahip.
Bunu ya uzlaşmacı bir şekilde onlara satmaya çalışın ya da birisine ucuz yollu satın gitsin.
Bomba gibi birinin elinde patlar bu. :)

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aras kargo mutlaka patentlidir, ama domainde ilk gelen alır prensibiyle regleniyor.ilginç bir durum.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
proje gelişebilir ,her ünlü firmanın domani xxxxşikayet.com alınabilir .Nasıl engel olacaklarki :p
mesela hepsiburada adına acılan binlerce şikayet var :kızdım:

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sahibinden.com'un davalarını biraz inceleyin derim. O nedenle aras isterse eğer domaine çökebilir :) Ama umursayacağını sanmıyorum. Eğerki şikayet felan tarzı bir site yaparsanız domaini sizden alabilir.

bjk38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla su an bir proje düsünmüyorum . 1-2 talip cıktı domaine ama adanlar istedigim fiyatı vermiyolar. olmazsa aras kargo ile sikayet sitesi acabilirim.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aras kargo'dan haberler,yenilikler ve müşterilerin olumlu/olumsuz yorumlarını kapsayan bir site yapılabilir. sadece eleştiri yapmakla,firmalara balta vururuz düşüncesindeyim.:şekil:

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Valla su an bir proje düsünmüyorum . 1-2 talip cıktı domaine ama adanlar istedigim fiyatı vermiyolar. olmazsa aras kargo ile sikayet sitesi acabilirim.

Kaç para veriyorlarsa satın, başınıza iş alırsınız sonra mahkemeyi kazanırlar, avukat ücreti, mahkeme ücreti derken çok zarar edersiniz.
Şikayet sitesi açarsanız, aynı hafta avukat ordusu kapınızı çalar :) adsense'den 1$ kazanırsınız, mahkemeymiş avukatmış 1000$ kaybedersiniz :)

Not: Size dava açtıklarında mahkemeyi kaybederseniz, karşı tarafın avukatlık ücretini ve tüm mahkeme masraflarınıda ödemek zorunda kalırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5