İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni aldığım projelik domain?

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
27 kişiden 1 kişi bile yorum yapmamış enteresan:) kötü bi domain mi yani?:)

E

Erturk

Misafir
Yoo bence cok kaliteli bir domain. subdomain ile iyi iş yapılabilir. ama işte artık tv kartı kullanan varmıdırki acaba? yada hepi topu kactane tv kartı modeli var ki ? ekrankarti.net olsaymıs daha super olurmus :)

hayırlı olsun.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Açıkçası donanımdan pek anlamam ama bilgisayar parçası satan birisi bulabilirsem domaini satabilirim:)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
27 kişiden 1 kişi bile yorum yapmamış enteresan:) kötü bi domain mi yani?:)

domain güzel görüntülenme ve yorum alamama konusu ise söyle oluyor bende daha önce yaşadım dedim kimse neden yorum yapmıyor ama iyinette açılan konular dakikasında index alıyor ve yüksek pr değeri sayesinde direk ziyaretçi çekiyor o görüntüleyenlerin büyük çoğunluğu ziyaretçiler oluyor denemesini r10 ile iyinet arasında yaptım aynı anda konu açtım konuları takip ettim ve sonuç dediğim gibi oldu :)

sen bu aralar baya domain peşinde koşturuyorsun sektör değiştirdin galiba son zamanlarda aldığın domainlerde güzel özellikle v|sne.n3t :)

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
domain güzel görüntülenme ve yorum alamama konusu ise söyle oluyor bende daha önce yaşadım dedim kimse neden yorum yapmıyor ama iyinette açılan konular dakikasında index alıyor ve yüksek pr değeri sayesinde direk ziyaretçi çekiyor o görüntüleyenlerin büyük çoğunluğu ziyaretçiler oluyor denemesini r10 ile iyinet arasında yaptım aynı anda konu açtım konuları takip ettim ve sonuç dediğim gibi oldu :)

sen bu aralar baya domain peşinde koşturuyorsun sektör değiştirdin galiba son zamanlarda aldığın domainlerde güzel özellikle v|sne.n3t :)

evet vbulletin ve domain ile ilgileniyorum artık. hatta domain vbulletin'i geçti diyebilirim:)

Yorum içinde teşekkür ederim dediğin gibi olabilir.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Donanım satış sitesi yapılması olağan fakat modaya uyup video paylaşım sitesi de yapabilirsiniz. :)

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tvkartı satışları için sade tek tvkartına yönelik güzel bir site bence tutabilir.Neticede Türkiye'de uzmanlık alanları ne yazıkki yok.Herkes birkaç iş ile ilgileniyor.Bu da bizi Avrupa'nın gerisinde bırakıyor.Neyse çok uzar gider,sade tvkartı üzerine güzel bir site olabilir.Hayırlı olsun.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Tvkartı satışları için sade tek tvkartına yönelik güzel bir site bence tutabilir.Neticede Türkiye'de uzmanlık alanları ne yazıkki yok.Herkes birkaç iş ile ilgileniyor.Bu da bizi Avrupa'nın gerisinde bırakıyor.Neyse çok uzar gider,sade tvkartı üzerine güzel bir site olabilir.Hayırlı olsun.

evet o şekilde olabilir. Güzel bi e-ticaret scripti bulabilirsem veya alırsam yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5