İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Alexa Grubu

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dün yoğunluktan dolayı dolaşım aksamıştır bugun fazlaca dolaşım yapılacaktır içiniz rahat olsun ilk dolaşım başladı

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nasıl başladıgı gibi bitiyor anlamadım dogrusu ..:alkış::alkış: :peh:

Kardeşim ne demek istiyorsunuz net olun, orada dolaşım yaptığımı belirtiyorum, daha nasıl kanıtlayabilirim ki ? Analitycs kullanıyorsanız, bu konudan her gün kaç ziyaretçi geldiğini takip edin, ondan sonra buraya gelip absürd yorumlar yapın... :eek:lmadı:

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kardeşim ne demek istiyorsunuz net olun, orada dolaşım yaptığımı belirtiyorum, daha nasıl kanıtlayabilirim ki ? Analitycs kullanıyorsanız, bu konudan her gün kaç ziyaretçi geldiğini takip edin, ondan sonra buraya gelip absürd yorumlar yapın... :eek:lmadı:

arkadaşın demek istediği dolaşıma başladığınızda yazın bittiğinde ayrı olarak yazın.
gerginliğe gerek yok..

Dolaşım tamamlandı gün içinde tekrardan dolaşım yapılacaktır

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bir süredir cenaze sebebiyle Bolu'dayım. Bu yüzden dolaşımları yapamadım, kusura bakmayın. Önümüzdeki perşembe dönüyorum ve tekrar gruba alırsanız telafi edebilirim. Bir süre daha internet imkanım olmayacak, tekrar kusura bakmayın...

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dolaşım başladı..

Ekleme: Dolaşım başladı..

tamamlandı.

Not: Dinamikdiv e giremedim sayfa açılmadı.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir süredir cenaze sebebiyle Bolu'dayım. Bu yüzden dolaşımları yapamadım, kusura bakmayın. Önümüzdeki perşembe dönüyorum ve tekrar gruba alırsanız telafi edebilirim. Bir süre daha internet imkanım olmayacak, tekrar kusura bakmayın...

sizi gruptan çıkarmadım dolaşımları aksatmadığınız için gelmenizi bekledim ve geçerli sebebiniz olduğu içinde işleriniz yoluna girince gelirsiniz telafi edeceğinizi biliyorum. hala gruptasınız.

dolaşım başladı

dolaşım tamamlandı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5