İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Alexa Grubu

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dolaşım başlamıştır arkadaşlar.. dolaşım yapmayan arakdaşlar dolaşımlarını tamamlasın

Dolaşımlar tamamlandı

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Dolaşımlar başladı...

Dolaşımlar tamamlandı.
NOT: Fatih atasoyun sitesinde sadece anasayfada yenilemeler yaptım, diğer kısımlar sorunlu. Ayrıca bugünkü hitim diğer günlere göre baya bi düştü. Lütfen daha önceki gibi aynı özeni gösterelim.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dolaşımlar başladı...

Dolaşımlar tamamlandı.
NOT: Fatih atasoyun sitesinde sadece anasayfada yenilemeler yaptım, diğer kısımlar sorunlu. Ayrıca bugünkü hitim diğer günlere göre baya bi düştü. Lütfen daha önceki gibi aynı özeni gösterelim.

Evet dün sitemde bir sorun vardı çok şükür ki sorunu çözdük.

Bugün itibariyle dolaşım başlamıştır...

dolaşım tamamlanmıştır...

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dolaşım başladı arkadaşlar dolaşımları tamamlayınız yarın öğleden sonra grupta güncelleme yapılacak. aliraci arkadaşımız ayın 5'inden itibaren dolaşımları telafi edeceğim dedi fakat ortalıkta yok yarın öğlene kadar müsade var grup güncellenecek ve kafamda 1-2 site var gidecek.sizlerde görüyorsunuzdur dolaşım yapmayanları zaten.

Dolaşımlar tamamlandı.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bugün iyinete giremediğim için yapamadım yarın telafi edeceğim

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Fatih atasoy sitesine facebook beğenme kodu yerleştirmiş, bu yüzden bu sitede dolaşım yap(a)mıyorum. Dolaşım başladı..

Dolaşımlar bitti...

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dolaşım başladı...

tamamlandı..

sitemdeki sorun giderildi rahatlıkla dolaşabilirsiniz;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5