İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni alexa gurubu 2011

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DOLAŞIM SÜRÜYOR, BU PC SABAHA KADAR AÇIK, GECE EVDEN DEVAM

Ekleme: İKİNCİ BİLGİSAYARDA DOLAŞIM BAŞLADI, DİĞER PC GECE BOYU AÇIK

Ekleme: 21.33

Ekleme: Cankurt çay için teşekkürler, tek şeker olsun fekat demli

Ekleme: DOLAŞIM TAMAMLANDI
23.12

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu bilgisayar gece boyunca açık tutuldu, umarım faydasını görür bütün arkadaşlar iyi dolaşımlar

Ekleme: 10.56
GÜNÜN İLK DOLAŞIMI

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bu bilgisayar gece boyunca açık tutuldu, umarım faydasını görür bütün arkadaşlar iyi dolaşımlar

Ekleme: 10.56
GÜNÜN İLK DOLAŞIMI
elbette faydalı oldu gurubun tam rayına oturmasından sonra son zamanların en büyük düşüşü yaşandı son 2 gündür kopmalar olmazsa gurup süper gidiyor
dolaşım başladı bu arada

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DOLAŞIM TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR ARKADAŞLAR SİTELERDE REFRESH KODU ATARSANIZ DAHA ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ ON DAKİKALIK OTOMATİK REFRESH BİR DENEYİN İSTERSENİZ

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
DOLAŞIM TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR ARKADAŞLAR SİTELERDE REFRESH KODU ATARSANIZ DAHA ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ ON DAKİKALIK OTOMATİK REFRESH BİR DENEYİN İSTERSENİZ
toros kardeşimiz çok güzel bir konuya değinmiş otomotik refresh kurdum arkadaşlar 10 dakika değilde 5 dakikaya ayarladım hepımız kurarsak eğer dolaşım yaparken tek tek sayfa tıklayıp yenılemeye gerek kalmaz olurki yapmayı bilmeyen arkadaşlarımız vardır anlatımını yapayım
VBULLETİN İÇİN
admincp>>stiller temalar>>stil yoneimi>>anasayfa(forumhome)>>header gir En alta alttaki kodu ekle düzenlemeleri yap tamamdır

Altına ekle
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="XX"; url="http://sitelinki.com">
(XX) olan yerlere kaç saniyede yenilenmesini sitiyorsanız o süreyi girin

(url) blümüne de sitenizin linkini yazmanız yeterlidir
nokta.gif

ben xx yazan yere 300 saniye yazdım yani 5 dakika

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ARKADAŞLAR BU BİLGİSAYAR SABAHA KADAR YİNE AÇIK YARIN UMARIM OFİSTE KİMSE KAPATMAZ İZİN GÜNÜM DOLAŞIMA EVDEN DEVAM
İYİ AKŞAMLAR HERKESE

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5