İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Ardalar yolda

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray'ın genç teknik direktörü Michael Skibbe, Sarı- Kırmızılı takıma yeni yetenekler kazandırmakta kararlı.

66721.jpg

Millilerden yoksun yapılan çalışmalar genç Aslanlar’ın yıldızını parlattı. Skibbe, Yaser, Ferdi, Aydın ve Almanya'ya götüreceği İrfan-Semih ikilisinin takımda yer bulmalarının sürpriz olmayacağını söylüyor.

Her fırsatta bu düşüncesini yöneticilerle de paylaşan ve "Aramızda çok yetenekli gençler var" diyen Skibbe, "Sadece yetişkin ve tecrübeli oyuncular değil, gelecek vaat eden gençlerin de olması büyük bir avantaj" sözleriyle umut dağıtıyor.

AYDIN’A ÖZEL ÖVGÜ

Kartalspor'dan alınan Yaser, Rizespor'dan transfer edilen Ferdi ile birlikte İrfan ve Semih'in performanslarını öven Skibbe, Aydın'a ise toz kondurmuyor. Alman teknik adam, gençlerle Almanya kampında özel ilgileneceğini ve hazırlık maçlarında zaman zaman kötü de oynasalar şans vermeyi sürdüreceğini belirtiyor.

YÖNETİM DE RAHATLADI

Sarı-Kırmızılı yönetim ise Alman hocanın bu düşüncesi ile oldukça rahatladı. "Yeni Ardalar yolda. Galatasaray 2000'li yıllar öncesinde yakaladığı yerli futbolcu jeneresyonunun bir başkasına tekrar sahip. Bu da bizi gelecek adına umutlandırıyor" şeklinde konuşuyorlar.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Vay be süper birşey. Ben olsam çok merak ederdim ordaki atmosfer nasıl, oyuncularla nasıl vakit geçiyor, teknik dörektörlerle felan... :) Konuşuyor musunuz bu konularda?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
örnek arda okul yıllarında baksan adamı etelerler kötelerler deseki ben galatasarayda oynayacam diye hayal kursa gülerler sonrada adam milli takımda oynayınca bu bizim arda beraber okuduk diye hava atarlar..

ama sen yanlıs anlama arkadas sana demiyorum aklıma geldi bu konu..

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sık sık antremana gidiyor bu sene öss'ye girdi bakalım inşallah kazanır artık türk futbolunda okumuş adam istiyorlar
Galatasaray gol attığı zaman bi ses geliyo zaten 3-4 tane amcası var onların çocukları filan toplanıp trübüne çeviriyorlar evi.

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
örnek arda okul yıllarında baksan adamı etelerler kötelerler deseki ben galatasarayda oynayacam diye hayal kursa gülerler sonrada adam milli takımda oynayınca bu bizim arda beraber okuduk diye hava atarlar..

ama sen yanlıs anlama arkadas sana demiyorum aklıma geldi bu konu..

Haklısın eskiden biraz iriydi çocuklar top oynarken aralarına almazdılar oynuyamıyo diye babası fanatik galatasaraylıydı binadaki tüm çocukları galatasaray elemelerine götürdü ordaki hocalar onu seçmiş diğerleri elendi Bu yoluna devam etti inşallah onunda arda gibi yıldızı parlar

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha neler var ana kadroda bulunan defans oyuncumuzda var birtane, birde özgür özgürcan var ama pek onları kullanmıyolardı yeni teknik adamı sevdim :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben Aydından bu sene arda gibi patlama bekliyorum, yerli messimiz olacak bizim aydın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5