İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni avatarlar eklendi...

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
Ben şunu merak ediyorum.Kendi avatarımızı ekleyemiyor muyuz?
Mesela beğendiğimiz bir resmi niye avatar yapamıyoruz.Sayın adminin bu konuya çözüm bulacagını sanıyorum.Ama yeni avatarlar da gerçekten güzel

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin bence bu yeni sahsa ait avatarları sahsen sen degilde biz kendimiz bir urlden yada bagımsız oalrak diger üyelerin gormeyecegi sekilde upload etmeliyiz.

bence bu sekilde yapılması cok daha guzel olur, isteyen hazır avatarları kullanır istemeyn de sadece kendi kendi avatarını kullanır..

en mantıklısı bence budur..

yarın oburgun sozgelimi xmlsr nin kisisel avatarını pekala baskası da kullanabilir

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
drstranger' Alıntı:
iyinetadmin bence bu yeni sahsa ait avatarları sahsen sen degilde biz kendimiz bir urlden yada bagımsız oalrak diger üyelerin gormeyecegi sekilde upload etmeliyiz.

bence bu sekilde yapılması cok daha guzel olur, isteyen hazır avatarları kullanır istemeyn de sadece kendi kendi avatarını kullanır..

en mantıklısı bence budur..

yarın oburgun sozgelimi xmlsr nin kisisel avatarını pekala baskası da kullanabilir

Bu baslik altindaki 3. mesajimi oku.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sana özel mesaj göndermiştim

smileyleri burdan çekebilirsin. beğendiklerini eklersin ok. yenilerini bulursam onları da gönderirim :)

diye buraya yazmak istemedim ama ne cevap verdin ne tepki verdin iyinetadmin. al yazdım buraya beğenirsen koy.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yo online oluyor ama bu aralar meşgul galiba fırsatı olmuyor... ekler inşallah en kısa zamanda...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Bu baslik altindaki 3. mesajimi oku.

guvenlik problemi yuzunden böyle bir uygulamaya gecmissiniz.
tabii ki dısarıdan url yada benzeri sekilde uyelerin uploadları sanırım forum üzerinde bir acıga sebebiyet veriyor.

su sekilde yapabilir miyiz peki??

herkes avatarını gene bu baslık altında size göndersin, siz kendiniz kisisel avatarları koyun ona da tamam...
ancak kimse kimsenin avatarını kullanamasın... kullanıcı adı ile avatar bi sekilde guvenli sekilde kombine edilemez mi???
ornegin drstranger nicki ile forum sifresi ile avatar hakkında bi iliski olsun..
ben XMLSR nin avatarını kullanmak isteyince bana PASS sorsun. bilemezsem
kullanamayım...
bence bu sekilde bi uygulama getirirseniz forum eminim daha da canlanacaktır...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(eski resim silinmiş :)

avatar bölümüne eklenebilirse kullanmayı düşünüyorumda animated gif oluyormu yoksa sabit bişeymi olması gerekli ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
100x100 den buyuk olmayan avatarlarinizi haftada bir ekliyecegim.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyinetadmin bence zor bir iş bu. Herkese tek tek avatar eklemek. Avatar upload etmenin ne gibi bir açığı var bunu açarsan sevinirim. Bildiğim çoğu vbulletin forumda bu özellik açık. Aslında 100 mesaj dolduranın avatar eklemesine izin verseniz belki bir nebze bu açıktanda kurtulmuş olursunuz.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benimde avatarim bu olsun bari. Eklerseniz tabii. Tsk'ler...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba biz avatar olayını unutup bu mesajı hiç görmemiş gibi davransak daha iyi olacak...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm madem yüklenecek ozaman bu resmi kullanalım tam 100*100 olarak ayarladım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avatarlar nerede? avatarları ne zaman ekleyeceksiniz iyinetadmin bi cevap alsak?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Kusura bakmayin, vakit bulunca ekliyecegim...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
dll' Alıntı:
iyinetadmin bence zor bir iş bu. Herkese tek tek avatar eklemek. Avatar upload etmenin ne gibi bir açığı var bunu açarsan sevinirim. Bildiğim çoğu vbulletin forumda bu özellik açık. Aslında 100 mesaj dolduranın avatar eklemesine izin verseniz belki bir nebze bu açıktanda kurtulmuş olursunuz.

Onerin dogrultusunda avatar upload etme secenegi acilmistir.

S

SILAM

Misafir
dosyadan yuklenen resim pixeli'de 100+100 yaparsan daha iyi goruntu olurdu sayin iyinetadmini..80+80 kucuk duruyor cunku..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
SILAM' Alıntı:
dosyadan yuklenen resim pixeli'de 100+100 yaparsan daha iyi goruntu olurdu sayin iyinetadmini..80+80 kucuk duruyor cunku..

Benim avatarim 77x77 gayet iyi duruyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5