İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Yeni] Banner,Logo & Buton Tasarımı

O

OSX

Misafir
dostum kendini kandırma bunlar profesyonel mi... :) bence git birazcık dergi broşür karıştır kendine daha çok geliştirmen lazım en az 10 sene daha profesyonelim demen için önünde zaman var... ama bu kadar kötü eliştiri yapıyorum ama yıkıcı bir insan değilim gerçekler bunlar ama sunuda söyleyebilirim daha yenisin belli.. bence ilerisi senin için güzel olacak birazdaha kendini tasarim dergileri ve kitaplarına bakmanı tavsiye edebilirim... kötü eleştirim için özür dilerim... ama sadece fikrimi söylemek istedim...

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eleştirin İçin Sağol Kardeşim..Eleştirinin İyisi Kötüsü Olmaz..Adı Üstünde Eleştiri İşte..Daha Yolun Başındayım Dediğin Gibi..
Ayrıca Önerilerin İçinde Sağol Bunların Daha İyisini Yapacağım Kapasite Mevcut Bende Bence..

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logoların icin kesin kötü diyemem aralarında hoş 1-2 tane de var ama bannerlar icin lötü diyebilirim :) ha bu bana göre kötü
bende bir cok siteme ve bircok siteye banner yaptım bu işi ciddi anlamda yapanlar varken benim ve ayni şekilde senin bu referanslarin ile kalkıp profosyonel sıfatını kullanman dogru olmaz ;)
azimli kararlı ve istekli goruyorum bu konuda seni :) inşallah daha güzel çalışmalar yaparsın

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yeni Tasarladığım Bu Duvar Yazısına Yorum Yapabilirmisiniz?
Tasarım Tamamen Bana Aittir.İlk Başta Karakalem Çalışılmış,PS de Düzenlenmiştir..

Yaptığım Arkadaşın İsmi Tolgahan Ve Lakabı Toglet.. Böle Bir Tasarım Hayal Ettim VE Tasarladım.. Yorumlarınızı Bekliyorum..

http://img177.imageshack.us/img177/9349/hsncn372copyiy6.jpg

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin orjinal çalışmam dediklerini ben beleşe yapıyorum :p :p

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konuşmayım konuşmayım diyorum ama bu tür konuların sayısı gün geçtikçe artıyor kusura bakma artık bende bıktım sadece senin için bahsetmiyorum

sizin bu profesyönel dediğiniz tasarımlardan en az 5-10 katı daha iyisini yapıyorum bende bu tasarım işinden ekmek yemek istiyorum ama ekmek bu kadar kolay değil yıllar geçti tasarım yapıyorum ama hala öğrenecek çok şeyim var ve profesyönel bile değilim bence sende kendini direk profesyönel dite adlandırma

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Warning: main(c:/program files/easyphp1-8/www/includes/version.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ekolweb/public_html/includes/joomla.php on line 71

Fatal error: main(): Failed opening required 'c:/program files/easyphp1-8/www/includes/version.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/ekolweb/public_html/includes/joomla.php on line 71

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5