İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni başlayanlar için wordpress SEO E-Kitap Ücretsiz !

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wordpress-seo-for-beginners.gif

WordpressEklentileri.TK olarak ilk sunduğumuz Elektronik kitabımız Yeni başlayanlar için Wordpress SEO (Wordpress SEO for Beginners) çıktı !

Farketmem odur ki ; Wordpress SEO E-kitaplarına sadece yabancı dillerde ulaşabiliyorduk. Türk webmasterlarınında bu tür kaynaklara sahip olması açıkcası şahsım adına beni mutlu edecektir. İnternet konusunda bizde belki çok daha ilerilerde olmamıza rağmen kaynak konusunda en çok sıkıntı çekilen ülkelerden birisi olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Söz konusu olan E-kitabımız Yeni başlayanlar için SEO mini ve tamamen ücretsiz şekilde yayınlamasına karar vemiş olduğum bir kaynaktır.

Orjinali Wordpress SEO for Beginners ismi adı altında Blog oh ! Blog web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Küçük bir kaynak olmasının yanı sıra bazı temel bilgileri yeni başlayan arkadaşların kolay kavraması için gayet faydalı olacağını düşünüyorum.

Eğer WordpressEklentileri.TK olarak elektronik kitab üzerine teşekkür yorumlarını alırsam İngiliz web sitelerinin birinde rastlmış olduğum 56 sayfalık elektronik kitabıda çevirerek yayınlamayı düşünüyorum.

Lütfen Dikkat !

Bu kaynak Orjinal sağlayacısı tarafından çeviri ve dağıtım izni alınarak paylaşıma sunulmuştur. Türk Webmasterlarının kaynak ağını genişletmek amacıyla lütfen sizde bu kitabı web sitenizde paylaşın (Ufak bir şekilde kaynak olarak gösterirseniz ne mutlu bana )

Yorumlarınızı esirgememeniz dileğimle bir sonraki kitaba kadar görüşmek üzere :)

İndirmek için orinal kaynağı ziyaret ediniz.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
berbat bi içeriği var, yıl olmuş 2012 hala kalıcı bağlantılarınızı %postname%.html olarak yapın diyorlar
"bunu bilmiyordum" dediğim bişey bulamadım içinde

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo hocasının ücretsiz dağıttığı yeni başlayanlar için seo eğitimi vardı pdf de. Yeni arkadaşlara tavsiye onu da okuyun derim.

Cao

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Ne Diyim Güzele Benziyor İndirdim Açtım Baktım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5