İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bi domain aldım ama ne yapıcam ?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tşekkürler arkadaşlar herkeze. @GreeNEyeS ' in verdiği fikri gerçekleştircem kararımı verdim :)

Edit : E-kart scripti bilen :D

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
selam öncelikle tek bunu derimki bence iyice düşün almadan hatta defalarca yatarkende baya bir düşün danışman tabiiki faydalı fakat bunuda unutmaki !

içinden gelen sese yanıt ver aldanma çünkü açıcaksan bu uzun ömürlü olcak ve misafirlerin üyelerin forumda paylaşımları emekleri saf edecek onun için iyice düşün ve içinden gelen sese yanıt ve saygılar :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
selam öncelikle tek bunu derimki bence iyice düşün almadan hatta defalarca yatarkende baya bir düşün danışman tabiiki faydalı fakat bunuda unutmaki !

içinden gelen sese yanıt ver aldanma çünkü açıcaksan bu uzun ömürlü olcak ve misafirlerin üyelerin forumda paylaşımları emekleri saf edecek onun için iyice düşün ve içinden gelen sese yanıt ve saygılar :)

Hiç bişe anlamadım yazdığından.

HuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstteki arkadaş konunun açılış amacını anlamamış :) Domain alımı hakkında tavsiyelerde bulunulmuş. Fakat zaten alınmış bir domain için danışılıyor. Nasıl değerlendirileceği konusunda :) Gereksiz yorum bu olsa gerek :p

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
webkare e-kart sitesi mi açacaksın şimdi?
not:
Emrah 16 yaşındaydın değil mi? hadi çık top falan oyna bilgisayar başında obez olma

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
@OzanTi evet. Aslında unutmuşum bunu daha hiç bişe yapmadım ama e-kart sitesi açmayı planlıyorum.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
"İsmine uygun olarak yazı, resim, şiir, video vs. olan bir site olabilir. E-Kart'ta buna ilave edilir." diyecektim. Ancak siz sadece e-kart konusunda kararınızı verdiniz sanırım.

Başarılar :)

MassakA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir domain aldım sizce ne yapmalıyım ?

arkadaşlık sitesi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi