İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir BiLHost

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim Cihan Bey..Ayrıca siz de bu piyasaya yeniden geldiniz sayılır..Siz de hoşgeldiniz..

{Üstat}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlayında mersinde böyle bi firma varmı diye bi soruyum dedim ama sitenizdeki Hakkımızda yer alan;

İstiklal V.D. - 39436415218

Bu yanlış. Neresi yanlış derseniz 11 haneli numara vermişsiniz 10 haneli olması lazımdı. Bu bilginizi Yenilerseniz iyi olur. Yani sizi benim gibi araştırmak isteyen biri çıkarsa şirket olmadığını görecektir. Belki 1 numara yanlış yazmış olabilirsiniz. iyi çalışmalar :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlayında mersinde böyle bi firma varmı diye bi soruyum dedim ama sitenizdeki Hakkımızda yer alan;

İstiklal V.D. - 39436415218

Bu yanlış. Neresi yanlış derseniz 11 haneli numara vermişsiniz 10 haneli olması lazımdı. Bu bilginizi Yenilerseniz iyi olur. Yani sizi benim gibi araştırmak isteyen biri çıkarsa şirket olmadığını görecektir. Belki 1 numara yanlış yazmış olabilirsiniz. iyi çalışmalar :)

Aynı mesajı bir diğer forumda da yazmıştınız sanırsam ve orda da cevap vermiştim.

01.01.2007 tarihinden itibaren şahıs firmalarının vergi kimlik numarası yerine TC kimlik numarası kullanmasına karar verilmiştir.Aynı şekilde tüm şahıslar TC kimlik numaralarını vergi numarası olarak da kullanabilecekler.Vergi numarası sadece ortaklı şirketler için geçerli bir uygulama artık.

Orada yazan 11 haneli sayı Gülseven Türkay'a ait TC kimlik numarasıdır.Vergi numarası ile araştırma yapmak isterseniz 8770084152 numarasını kullanabilirsiniz.

{Üstat}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım teşekkürler yeni geldimde uzun zamandır yokdum netde :)

Mesudo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emeğini ve Desteklerini esirgemeden yardımcı olan Barış Bey'e teşekkür ederim. Bol kazançlı ve sağlıklı günler dilerim. Hayırlı Olsun.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah, ben bu konuya mesaj yazmadım mıydı ya? R10'da mı yazdım yoksa? Orada başlık açılmış mıydı ki? Amaaan, iyice karıştırdım. :D

Barış Bey, hayırlı olsun. Başarılı ve kaliteli çalışmalarınızın devamını dilerim. ;)

Saygılarımla.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Aynen :) bende yazdım gibi hatirliyorum. Başarılar, kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5