İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni bir click sponsoru

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
1 ekimde açılacak mail servisinin tanıtımını yaparak para kazanmak isterseniz http://www.eqqu.com/?tr adresi tam size göre. tıklama başına $0,01 ve 5 alt üye kademesi mevcut. Site faal olduktan sonra mail servisini kullandıkça ve kullandırttıkçada aylık değişken komisyonlara da hak kazanacaksınız. sitenin tanıtımını yapmak çok kolay. ama lütfen clicker veya proxy üzerinden hileye başvurmayın....

iyi çalışmalar, bol kazançlar...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr, bu adamlar hakkında geniş bir bilgin var mı?
join linkine tıkladım, ekranda 2 saat sonra döneceğiz yazıyordu Herhalde yemeğe çıkmışlar.:)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben, "yamuk haber veriyor" mu dedim?
Ben ne soruyorum, sen neye cevap veriyorsun.

Mesajıma dikkat edersen "tr'ye güveniyor musunuz?" diye bir soru sormadım.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzek tr.st referalinle üye oldun bakalım ne olacak,içerik ve oran olarak güvenilire benziyor,yalnız mailime gönderilen kendi sayfamın linkinin bulunduğu maili yanlışlıkla sildim,sitedende ulaşılmıyor bakalım ne yapacağız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi