İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Domain.. :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar..
Amigaturk.Net domaini ayin 21'inde dusmus. Bende listeye bakiyordum gozume carpti. Bir anlam veremedim tabii domaine. Girdim google amcama "AmigaTurk.Net" yazdım.. Hani belki birseyler vardir diye..
http://www.google.com.tr/search?q="AMIGATURK.NET"&btnG=Ara&hl=tr Bu sayfa cikti. Bir ton yerde gorunuyor domain. Ama domainin mevzu'su biraz genis sanirim. Cunku bir forumda heklenen amigaturk.net amigaturk.com ismi ile acildi felan yaziyor..
Site zamaninda oyun sitesiymis sanirim. En azindan dokumanlar felan varmis oyunlarla ilgili. Ben belki absürt bir site yaparım :) Bu arada "amiga" ne demektir?
Simdilik Sedo'ya ekledim. Onaylanana kadar baska bir siteme Yonlendirdim. Bakalim birseyler kazandıracakmı. En azından sagda solda linkleri var. Giden 6.99 $ olsun ;)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar isim soyledik gittin girrin bunu Aldin daha ne diyim sana :)) + O kadar domain var hic birini daha yapmadik bakaLım ne Olucak..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadasyeri.com + sevenler.Net yaptıkta ne oldu ? Google'den 5 Gunde 8 $ cık kazandılar.. Valla domainin olsunda kapali olsun bence.. Hatta özellikle kapali olsun :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence eLimizdekileri biran once yapalım cunku cok guzel isimler eğer değerlendirirsek cok guzel Hit yapar Sevgicafe.com Sevgilibul.net vs..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende PC yokken amiga vardı takıyordum disketi oyun oynuyordum :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Atari emülatörü değil, kendi başına bir alet, PC den önce vardı pc çıkınca papucu dama atıldı, 98 -99 yıllarında yenileniyor diye duydum ama icraat yok galiba :D

B

besiktaslim

Misafir
amiga tarih oldu daha domainin düşmesi normal. zaten sedodan başka bir işe yaramaz şimdilik isim düşün bence başka :)

Z

zeynelkoc

Misafir
en azından atari ile ilgili olduğunu bilim :) neyse yanlışımı düzelttiniz teşekkürler

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
besiktaslim' Alıntı:
amiga tarih oldu daha domainin düşmesi normal. zaten sedodan başka bir işe yaramaz şimdilik isim düşün bence başka :)
Site yapacagimdan degil. Domain olsun benim olsun. Az birazcıkta hiti olsun yeter. Bakacagiz ne kadar hit alıcak. Kendi parasini cikartir sanirim :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun vadede domain parasını çıkartabilir. Gerekli keywordleri yaz ki arama motorlarından hit alabilesin :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
elmasgunes' Alıntı:
Uzun vadede domain parasını çıkartabilir. Gerekli keywordleri yaz ki arama motorlarından hit alabilesin :)
Valla biliyorsun istesem 1 gunde fazlasini cikartirim o domainden :) Yani diger sitelerden link vererek vs..

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybea bizamanlar sabaha kadar amigada sensiblesoccer oynardık eski anılarım canladındı. Amiga 500ler Amiga 1200 ler vss. :)

Birde commodore 64 vardı o tam çileydi ya.

Bari amigafan sitesi vss yapında eski anılarımız canlanır.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Mavionline' Alıntı:
Bari amigafan sitesi vss yapında eski anılarımız canlanır.
Amiga hakkında bilgim olsa yapardim.. Ama amiga'nın ne oldugunu bile yeni ogrendim :) Dolayisiyla simdilik boyle kalsin.. Ama bu dediginizi yapabilecek birileri varsa yardimci olabilirim :)

C

chemeng

Misafir
hepsi birer çileydi yaa. gider elimizde disketlerle oyun kopyalatırdık amiga 500 için. sensible soccer ı unutmak mümkün değil gerçekten. hele o commodore64 de kaset ayarı yokmuydu tornavidayla sinir olurdum :) bir de son olarak spectrum 16k 48k 128k vardı ki hepsini kullandım 128k gerçekten çok güzeldi...

S

sezai

Misafir
Bu Amİga.net

Bu Amİga.net İ Bende Bİlİyorum Eskİden Bu Sİteye Çok Takilirdim.sİte Seganin Bİraz Daha Basİt Versİyonuydu Bu Sİtede O Amİga Atarİ Oyunlari Hakkinda Yorumlar Falan Yapiliyordu . Bİrde Bu Sİtede Bu Eskİ Oyunlari Onlİne Oynanabİlİyordu.gÜzel Bİr Sİte DÜŞÜrmÜŞsÜnÜz. GerÇekten İŞİnİze YarayacaĞindan Emİnİm....

S

sezai

Misafir
128 Bİt Lİk Amİga Atarİnİn GelİŞmİŞ Versİyonunu

128 Bİt Lİk Amİga Atarİnİn GelİŞmİŞ Versİyonunu Tekrar ÇikaracaklarmiŞ ArkadaŞlar Bİr Sİtede OkuduĞum Kadariyla Tekrar Atarİye DÖneceĞİz Galİba ...zaten Plastatİonla Bİr Çok Oyun Hastasi DÖnmÜŞ Oldu....

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
:) Bakalım. Bir kac projemiz var. Ardından amiga nedir, ne değildir öğrenip bir site acabiliriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi