İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Forum Scripti

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Öğrenci Olarak Hem CV'me Katkısı Hemde Gerçekten Türkiyede Eksik Gördüğüm Bir Konu Olduğu İçin Bir Forum Scripti Yazmaya Karar Verdim .

Bunun Nedenleri . SMF , MyBB , XenForo , vBulletin Gibi Rekipler Olması Değil .

phpKF Gibi Rakipler Olması . Bana Göre Bir Script Gerçekten Rekabete Girildiğinde Büyüyebilir .

Bunun Yanında . Şu Aralar Tüm Bu Sistemlerin Bir Duraksama Sürecinde Olduğunu . vBulletin Gibi Bir Scriptin Bİle Popularitesinin Çok Düştüğünü Gördüm . Bu Yüzden Sıkı Bir SEO , Güvenli ve Temiz Kodlar Ile Küçük Bir Kesime Hitap Edilebilecek Bir Sistem Yaratmaya Karar Verdim .

Lakin , Bazı Yerlerde (Özellikle Güvenlik ve Tasarım Konusunda) Çok Iyi Değilim . Bu Yüzden Bu Tür Konularda Bana Yardımcı Olacak Arkadaşları Arıyorum . Bu Tamamen Gönüllü Bir İştir . Kimse Zorunlu Değildir .

Bunların Dışında Bizlere Destek Olmanızı Sizden Rica Ediyorum . Unutmayalım Ki Destek Demek Sadece Para Vermek Değildir . Sitelerinizde Yazacağınız Her Makale , Bize Göndereceğiniz Her "Size Güveniyoruz ..." Başlıklı Mesaj Bizlere Inanılmaz Derecede Destek ve Mutluluk Sağlayacaktır :)

Öncelikle phpKF Ekibine Sayımı Sunuyorum . phpKF 2.0'ı Merakla Bekliyorum ve Onlara Bir Rakip Doğduğunu Hatırlatmak Istiyorum :) Hep Birlikte , Türk Webmasterlar İçin Yarışacağız ...

Muhabbete

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş destek tanıtım için lazım sana şu aşamada ekip arkadaşları lazım destekle falan script yazılmaz, birileri ile yola çıkacaksan onlarıda yanına alman lazım kazanırsanda onlarla olması lazım kaybedersende anlatabildimmi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5