İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Milat:PlusClouds

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba sizlere yeni bir şirket tanıtacağım ben çok sevdim ve kullanıyorum sizinde kullanacağınızı düşünüyorum.

PLUSCLOUDS ANASAYFA
PLUSCLOUDS ÜCRETSİZ ÜYELİK PANELİ

plusclouds-logo-blue-white.svg

• PlusClouds Nedir?

Bir teknoloji şirketidir. Sunucu çözümleri ve sunucu satar. TTNET gibi büyük firmalarla iş bağı vardır ve aynı zamanda dünya genelinde hizmet sunar. Siteyi gezince zaten referansları görürsünüz oldukca büyük siteleri barındırmaktalar kaldıki asıl işleri teknoloji çözümüydü sunucu bile değildi f akat buna rağmen sunucu alanında oldukca iyiler.

• Konuyu VPS bölümüne açtın. Burayla nasıl ilişkilendireceksin?

Aslında VPS den ve VDS den çok daha üstün bir teknoloji bu. Ancak kategorilerde buna ayrılmış forum yok:). PlusClouds hosting fiyatına fakat belirtilen fiziksel özelliklerin tamamını kendinizin kullandığı ve sadece sizin sitenizin barındığı bir bulut sunucu sunar.

• PlusClouds'un bize cazip gelecek özelliklerinden bahseder misin?

Esnekliği ve uygun fiyatı çokca yeterli aslında. Örneğin siteniz birgün çok ziyaretçi aldı diye asık surayla firma değiştirmeyeceksiniz çünkü panelinizden tek tuşla donanım özelliği yükseltebileceksiniz. Aşağıda bir video bir görsel örneği mevcut.

Video linki;

HTML:
https://vimeo.com/172746607

Görsel;

o7qgkb.png

PlusClouds aynı zamanda hazır wordpress paketide sunar. bu adresten inceleyebilirsiniz; https://plusclouds.com/cloud-applications/view/blazing-fast-wordpress-v3-dev

Örneğin ben plusclouds kullanıyorum ve en düşük pakette dahi sitem 15 saniye içinde gelen 650 kullanıcıya 0 kayıpla cevap verebiliyor. ben rastgele 650 yazmıştım belki 2000 kişiyede verir bilmiyorum.

9LWVO5.png

PLUSCLOUDS ANASAYFA
PLUSCLOUDS ÜCRETSİZ ÜYELİK PANELİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5