İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Oluşumun ilk Adımlarını Atıyoruz

Oluşum Hakkındaki Görüşleriniz Nedir ?

• Destekliyorum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Önce bir site açılsın inceleyelim.

Kullanılan: 2 100.0%
  • Boş iş bunlar

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hitix' Alıntı:
Olağanüstü hal ilan edilen bir bölgede aldığı maaşın 3.5 katını alan bir komutan buna son vermek ister mi?

konuyu hiç okumadım yukarıdaki cümlenden dolayı da okumayı düşünmüyorum ama çok yanlış düşünüyorsun.
ben de g.d. da asteğmen olarak askerlik görevimi yaptım. öne sürdüğün konu söz konusu bile olamaz. kaldı ki o kadar maaş farkları asla olmamıştır !
Terörün sona ermemesini farklı sebeplerde arayın lütfen, böyle garip ve yanlış düşüncelerde değil!

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
Arkadaşlar özellikle Terör konusuna pek girmek istemedim ama madem bu kadar tepki geldi ufak bir örnek vermek isterim. Olağanüstü hal ilan edilen bir bölgede aldığı maaşın 3.5 katını alan bir komutan buna son vermek ister mi? Bugüne kadar terör yüzünden şehit olmuş en yüksek rütbeli askerler ve sayılarını incelerseniz dediklerimi biraz daha iyi anlayacaksınız. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes askerlerimiz kadar sahip çıksa milletimize Bu meseleleri ve çok daha fazlasını konferansımızda karşılıklı konuşacağız. Herşey belgeriyle birlikte sunulacak. Hak verirsiniz ki bazı bilgilere ulaşmak gerçekten çok zor. Bunun için biraz daha zaman gerekiyor. Tüm hazırlıklarımız tamam sayılır şu anda örtülü ödenek üzerinde yoğunlaşmış durumdayız.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Lütfen yazımı dikkatle okuyun. Kesinlikle yanlış anlaşılmasın bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes askerlerimiz kadar sahip çıksa milletimize

Ben yazımda terör asker yüzünden bitmiyor demedim. Bazı arkadaşlarımız özellikle kendilerini öne atıp biranlık hırs ile cevap yazmışlar. Yazılarımda tek kelimeye takılmayın onları bir bütün olarak inceleyin lütfen arkadaşlar. Benim aile fertlerimin yarısından fazlası asker ve bununla sürekli övünürüm. Fakat olaylara biraz mantıklı açılardan yaklaşmak gerekli. Bu millet askeri de dahil kimsenin elektrik, su, telefon, ev kirasını ödemeye mecbur değildir. Benim ülkemde bedava hayat yaşama lüksüne hiçkimse sahip değildir. Bu yazdıklarım herşekilde yorumlanabilir. Böylesine yoruma açık bir konuda tartışmaların büyümemesi amacı ile herkesi konferansımıza ve yakında açılacak web sayfamıza davet ediyoruz. Emin olun göreceksiniz ki aslında aynı şeyleri düşünüyoruz.

Bazı arkadaşlar ekonomiden anlayıp anlamadığımı soruyor ısrarla. Makro iktisat ve Mikro iktisat konularında 2 ayrı tezim şu anda anadolu üniversitesinde mevcut durumda. Para politikasını da birçok siyasetçiden daha iyi bilirim.

Benim amacım ve yönelmek istediğim konu Askerler ve Askeriye değildi. Büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün bıraktığı mirası bu şekilde bugünlere nasıl getirdiğimizi tartışmak ve ortak bir çözüm noktasında buluşmak oluşumumuzun en büyük gayesidir.

Konulara çok genel olarak yorum yazmam sanırım yanlış anlaşılmalara neden oluyor. El atılması gereken o kadar çok konu var ki burada bunların hepsini yazmam ve belgelemem takdirinizdir ki imkansız.

AKP'den CHP'ye
Doğan'dan Uzan'a
PKK'dan MiT'e
Süleyman Demirelden Feytullah Gülen'e
Topkapıda yatan saklı belgelere

kadar tartışacağımız ve yazacağımız o kadar çok şey var ki emin olun herkes bildiği değer yargılarını yeniden değerlendirmeye alacak.

Bu yeni bir hareket değil üzerinde uzun zamandır çalışılan ve bittiği gün herkesi hayretlere düşürecek belgelerle ortaya çıkılacak bir araştırma. Ben ve arkadaşlarım bu yola başkoyduk. Girdiğimiz riskleri, aldığımız tehditleri yakında sizler de göreceksiniz.

Bizi uzun zamandır maddi ve manevi olarak destekleyen tüm gönül dostları ile birlikte büyük bir oluşum başlayacaktır ve artık durdurulamaz.

Toplam 70,000 sayfalık özel belgeler, anlaşmalar ve yazılar şu an dijital ortama aktarılmakta. Bittiği gün yer yerinden oynayacak bundan emin olun.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

W

web

Misafir
hitix' Alıntı:
Feytullah Gülen'e
Arastirdigin kisilerin adini ogrenmelisin bence, arastirirkan zorlanmamak icin.
Web siteni yapmadan ve somut deliller sunmadan burda cogu kisinin onunde ve benim onumde terorist bir bolucuden farkin yok.

Sozlerimi kesinlikle yanlis anlama bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes senin kadar sahip çıksa milletimize :rolleyes: :D

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web' Alıntı:
Arastirdigin kisilerin adini ogrenmelisin bence, arastirirkan zorlanmamak icin.
Web siteni yapmadan ve somut deliller sunmadan burda cogu kisinin onunde ve benim onumde terorist bir bolucuden farkin yok.

Sozlerimi kesinlikle yanlis anlama bu sadece ufak bir örnek, keşke herkes senin kadar sahip çıksa milletimize :rolleyes: :D

Hz. Feytullah Gülen mi demeliydim? Yazıyı acele ile yazdığım için bazı hatalar yapabilirim ama burada bir hata göremiyorum.

T

tefon

Misafir
Seni tanıdığımdan emin olabilirsin. Bu belgeleri internette yayınlayarak o belgelere ulaşmak için kullandığın insanları harcıyorsun. Bu bana çok etik gelmedi doğrusu. Bazı bilgilere ulaşmak için tanıdık birilerini devreye sokup sonra onların geleceklerini düşünmeden başlattığın bu oluşumu bir kez daha düşünmeni tavsiye ederim. Bu yazılarla zaman harcama derim ben. Vazgeç bu sevdadan

En sonunda eline ne geçecek?

Aldığın riskler, kaybettiğin dostlar vs.. değecek mi? Yazıyı görür görmez foruma üye oldum. Elindeki belgelerin bir kısmı bende de mevcut durumda. Söylenecek şeyler var söylenmeyecek şeyler var. Bazı bilgileri bilgisiz kişilerle paylaşman tehlikeli olacaktır diye düşünüyorum. Zamansız öten horozun başını keserler sözünü unutmamak gerekli :)

Sanırım sende beni hatırlarsın. Anadolu Universitesinde senin bir üst sınıfındım. Bu konularda neler yaptığını hatırlar gibiyim.

Eğer tahminim doğru ise lütfen bana ulaş ve bu yazıya bir son ver. Herkes için en iyisi bu olacak emin ol. Tahminim yanlışsa kusura bakma. Takılmaya dewam.

M

messmedia

Misafir
hitix' Alıntı:
Hz. Feytullah Gülen mi demeliydim? Yazıyı acele ile yazdığım için bazı hatalar yapabilirim ama burada bir hata göremiyorum.

Fethullah Gülen olacak cahil kardeşim.

T

tefon

Misafir
messmedia' Alıntı:

Affet onu messmedia
Cehaletin gözü kör olsun :)

sana büyük bir örnek. bunlarla uğraşmaya değmez derim ben dinle beni.

messmedia bu arada hocanın gerçek ismi Fettullah değil Feytullah'dır. Nur cemaati tarafından Feytullah isminin yaygınlaşması sonucu Fetullah olarak değiştirilmiştir. Konumuz resmi belgelerse Feytullah Gülen doğru bir isimdir. Kaldı ki konu bu adamın ismi değil. Televizyon kültürü ile yazı yazmadan önce düşünmelisin biraz.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
messmedia' Alıntı:

Sanırım yazılarımın bir bölümünde sana da dokunan birşeyler var. Bundan sonraki senden gelen mesajlara hiçbir cevap yazmıyorum. Arkadaşlar burada sizlerin görüşü emin olun ki benim için hiç ama hiç önemli değil. Bu başlık kesinlikle destek toplamak amaçlı değil bilgi vermek amaçlıydı. Ben bu forumlardaki yazılarıma son veriyorum. Bu yazdığım sondan birinci mesajdı. Son mesajım ise açılacak sitemizin adresi olacak. Böyle basit şeylere takılan bir insanla tartışabileceğim bir konu göremiyorum. Formun son sayfasındaki mesajları okuyup onlara göre yorum yapılıyor gibi geldi son zamanlarda. Ben aylık kazancı türkiye ortalamasının çok çok üzerinde olan bir insan olarak el atıyorum burada senin gibi yobaz birkaç kişi luzumsuz yorum yapıyor. Lütfen artık beynimizin ön loblarını çalıştırmayı da öğrenelim. Yine belirtiyorum ki bu yazım şüphesiz ki herkese yönelik bir eleştiri değildir. Üstüne alınan cevabını yazar. Bundan sonra bu topicte yazılan hiçbir mesaja ben şahsi olarak bir yorumda bulunmayacağım. Destekçilerimiz kadar yolumuza taş koyanlar da olacaktır bu gayet doğal. Müjdeyi vermek isterim ki bizi durdurmaya artık kimsenin gücü yetmeyecektir.

Bize destek veren, en azından zaman ayırıp bu yazıyı okuyan herkese teşekkür ediyorum.

Site açılana kadar internete ara vermeyi uygun görüyoruz. Herkese iyi çalışmalar

M

messmedia

Misafir
abi bu kadar cahil olupta bu kadar yüzsüzünü hiç görmedim, lafı yedi oturdu, bide üstüne sana cevap vermeyeceğim diyor, iki gözüm zaten cevap veremedin ki,

3,5 katı dedin, değil dedik oturdun,

sen cevap versen ne olur be tatlım :)

T

tefon

Misafir
messmedia' Alıntı:
abi bu kadar cahil olupta bu kadar yüzsüzünü hiç görmedim, lafı yedi oturdu, bide üstüne sana cevap vermeyeceğim diyor, iki gözüm zaten cevap veremedin ki,

3,5 katı dedin, değil dedik oturdun,

sen cevap versen ne olur be tatlım :)

beni de sokmayın ya bu tartışmaya. tatlım felan güzel bir tabir değil messmedia. Ayrıca 3.5 kat olayı tamamen doğrudur. Feytullah Gülen olayı için de ben cevap verdim sana zaten. bu adam cahil olabilir ama olmayabilir de. burada önemli olan birini tanımadan ona cahil deme hakkını sana veren cahil zihniyetinden başka ne olabilir ?

sanırım seni bende muhattab olarak almayacağım. en azından sulukule uslubu ile yazmayı bırakana kadar..

M

messmedia

Misafir
tefon' Alıntı:
Affet onu messmedia
Cehaletin gözü kör olsun :)

sana büyük bir örnek. bunlarla uğraşmaya değmez derim ben dinle beni.

messmedia bu arada hocanın gerçek ismi Fettullah değil Feytullah'dır. Nur cemaati tarafından Feytullah isminin yaygınlaşması sonucu Fetullah olarak değiştirilmiştir. Konumuz resmi belgelerse Feytullah Gülen doğru bir isimdir. Kaldı ki konu bu adamın ismi değil. Televizyon kültürü ile yazı yazmadan önce düşünmelisin biraz.

hitix.net http://tefon.sitemynet.com/hitix.html adresine yönleniyor, anlaşıldı, sen 10 yaşında bir veletten başka bişey olamazsın ayrıca her üye tek bir hesap açabilir bunu da unutma, cahil ya.

M

messmedia

Misafir
tefon' Alıntı:
beni de sokmayın ya bu tartışmaya. tatlım felan güzel bir tabir değil messmedia. Ayrıca 3.5 kat olayı tamamen doğrudur. Feytullah Gülen olayı için de ben cevap verdim sana zaten. bu adam cahil olabilir ama olmayabilir de. burada önemli olan birini tanımadan ona cahil deme hakkını sana veren cahil zihniyetinden başka ne olabilir ?

sanırım seni bende muhattab olarak almayacağım. en azından sulukule uslubu ile yazmayı bırakana kadar..

ben onları hitix adlı üyeliğin için yazmıştım ;) ondan login olup cevapla ;)

T

tefon

Misafir
analar ne kadar gereksiz evlat doğruyor bu da bir örnek sanırım :)

tefon nedir bir araştır cahilin önce gideni

ondan sonra bir yorum yaparsın

T

tefon

Misafir
ne kadar inebileceğimi ölçüyorum
senin kadar olursa kendimi takdir edeceğim :)
gerçi sen şimdi beni de cahillikle suçlarsın

M

messmedia

Misafir
*adminlere uyarıdır, siz bu herifi dün attınız şimdi iki üyelikle yazıyor, kurallar herkes uysun diyedir.

T

tefon

Misafir
hımm şimdi de görevlerin arasına adminleri uyarmak mı girdi ? :) çok güzel
1.si ben bugün üye oldum evlat bi incele derim.

acstasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Girişimlerin ve başlattığın oluşum vatana millete en ufak bi hayrı dokunacaksa sonuna kadar arkasındayım.Ama yok boş laflarsa bunları çok duyduk.Yalnız bazı konularda haklısın sana hak vermemek mümkün değil.Sen aç hele bi siteni görelim.Messmedia arkadasım sende yorumunu yaparsın burası form tartısma yeri değil ayrıca seviyeyi düsürüyosun.Küçümser gibi bi halin var akıl yaşta değil baştadır (Biz ne abiler gördük hani güle güle öldük) Bu lafı biraz örnek al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5