İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir para kazanma yolu! NetBux

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
üye oldum, aktivasyon mail'i focalex diye bir firmadan geldi.. bi yanlışlıkmı yaptım acaba, yoksa doğru yoldamıyım...

P

Parae

Misafir
W3BMASTER' Alıntı:
oha... 95 alt üye yapmıs... parae senin siten vardı paraevi die ne oldu yaa.. veya ona banzer güncel para kazanma siteleri bilen varsa bi zahmet özele adresi yazsın.ama turkce olsun

paraevi kapandı , Türkiyede suan hangi siteler var bilmiyorum ..

şunu söyliyim ben ödeme aldıklarımı tanıtıyordum bu yüzden herkes memnundu , ama şuan herkes alt üye için site açıp kesmece siteleri tanıtıyor..

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişi soracam belki kou dışı ama... şimdi ben paypala üye oldum ve bana paypal ID XXXXX fln dedi. bi sponsora üye olurken paypal e mail adrss yazıyo oraya bu ID yi mi yazacam?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hala netbux'tan para alan yokmu arkadaşlar?... bu arada site yamulmuş, çok yavaş!..

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesap kesıldı 30 unda ayın 15 ine kadar yatıracaklarını söylüyorlar bakalım görelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5