İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir platform Coadvertise

isotlimon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar selam
Coadvertise firması Türkiye pazarına yeni giriş yapmış hem DSP hem SSP platformu. Biraz araştırdım Türkiye'nin önemli networkleriyle çalışıyorlar. Medyanet, Netbook, Milliyet vs. gibi.
Ödeme vs. konularında da sıkıntısız çalışıyorlarmış.
Real Time bidding uygulamasıyla aynı envanterla daha fazla kazanç garantisi veriyorlar.
Site üzerinden kod oluşturup birkaç adımda network'üne dahil olup kazanmaya başlıyorsunuz.
Ben gayet memnunum , tavsiye ederim.
Yayıncı girişi için;
http://www.coadvertise.com/tr/node/91

- - - -Güncellendi - - - - - -

ha unutmadan güzel olan adamlar text image modeli uyguluyorlar. Haber detay sayfasına kodu yerleştiriyorsunuz google gibi kendi ziyaretçiniz de birkaç basit adımla siteye reklam verebiliyor.
ayrıca adserver olarak da kullanabiliyorsunuz. bu sayede kendi Retargeting, text image modelini ekstra bir altyapı maliyeti olmadan sunuyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5