İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

**** Yeni Bir Proje İle Karşınızdayım, Bu Projede Hem Yazarlar Hem de Alıcılar Çok Karlı Çıkacak ...

facepara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkımda:

Beni Tanıyanlar Bilir Zaten, Ben Kendinden fazla bahsetmeyi reklama girdiği için sevmeyen, Sağolsun Moderatörler ile Ara Ara Karşılaşarak Flood Upload Cezaları İle Cezalandırılan :) Yine de Bıkmak Tükenmek Bilmeyen Azmi İle İşinde Dsipline Önem Veren, Çok Merhametli Biri Olduğundan Acıma Duygusu İle Çoluk Çocuğunundan Çıkmasın Diye Hak Yemeyen, Kimseyi Yanında Mağdur Etmeyen, Bugüne Kadar Karşılıklı Kazanmayı Hedef Edinmiş Hem Girişimci Hem de Yatırımcı Bir Kardeşinizim.

Bugüne Kadar Ne mi Yaptım?

1- Sosyal sorumluluk projesi kapsamında açtığım www.facepara.com sitesinde onlarca amatör yazarın elinden tuttum.Para Kazanmalarını Sağladım.

2- Makale Yazarlığı Sistemim www.emakale.net İle 400 den fazla makale yazarlarımıza 3-4 ay içinde toplamda 15 Bin TL den fazla Para Kazandırdım.( Merak Etmeyin Abartmıyorum, ödeme dekontlarım saklı, dekont ile ıspatlayablirim :) )

3- Çeşitli forum ve blog sitelerinde onlarca web sitesi alıp sattım ama itiraf edeyim bu işten maddi zarar ettim ancak para ile satın alınamayacak deneyimler elde ettim. Bilmediğiniz işe kalkışmayacaksınız :)

Şimdiki Projem Ne midir? Sıkı Durun Açıklıyorum :)

Makale Alım Satım İşini Profesyonelleştirerek Satıcı ve Alıcıyı Mağdur Etmemek Adına Her İki Tarafı da Tek Çatı Altında Toplayacağız. Sistemimizde Önüne Gelen Her Yazarım Diyeni Sisteme Dahil Etmeyeceğiz. Sisteme Yazar Olarak Girip Para Kazanmak İsteyenlerden Sipariş verenleri Mağdur Etmemek ve Sistemimizi de Lekeletmemek Adına Sisteme Giriş Bedeli olarak Bir Defaya Mahsus 100 tl lik Bir Depozito Alacağız. Bu Depozito da Neyin Nesiydi Şimdi Demeyin :) Bu Depozito Öyle Bir İşe Yarayacak ki Göreceksiniz. Yazar Adayı Bilecek ki Kopya İçerik Girdiği An Veya Site Kullanım Kurallarına Uymayarak Müşterileri Mağdur Ettiği An Depozitosu Yanacak ve Sistemden Atılacaktır. Kendine Güvenen, Kopya İçerik Paylaşmayacağına İnanan Yazarlar İçin Sıkıntı Edecekleri Bir Durum Yok. Bilecekler ki Kurallara Uydukları Müddetçe Sistemden ekmek Yiyecekler ve Ne Zaman Sistemden Çıkmak İstediklerinde Kazançlarına Ek Olarak 100 tl Depozitosunu da Alıp Çıkabileceklerdir. Depozito Olayını Daha Önceki Deneyimlerimizden Yola Çıkarak Tamamıyla Bir Güvenlik Amaçlı Algılayabilirsiniz. Böylelikle Ak yazar ile Kara Yazar Ayrılmış olacak ve Bu Tip İnsanlar Yüzünden Ayaklara Düşmüş Makale Yazarlığı İşini Tekrardan Hakkettiği Değerlere Çıkararak Ekmeklerine Mani Olan Bu Virüs Kılıklı İnsanlar İle Birlikte Çalışmamış Olacaklar.

SİSTEMİN KURULUMU VE GEREKLİ YAZILIMIN KARŞILANMASI İÇİN ÖN ÖDEME YAPARAK SİSTEMDE ERKENDEN YER AYIRTABİLİRSİNİZ. 400 KADAR YAZARIMIZ ŞU ANDA YERLERİNİ ALMAK İÇİN HAZIR BEKLİYORLAR.

HESAP BİLGİLERİ:

Garanti Bankası
Duygu Keskin İBAN No: TR75-0006-2000-4710-0006-6762-42
Paypal : [email protected]

TELEFON VE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ AŞAĞIDAKİ SİTELERİMİZDE MEVCUTTUR, İSTEYENLER BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLİRLER:

www.facepara.com
www.emakale.net

ÖDEME YAPAN ARKADAŞLAR BU KONU ALTINA ÖDEME YAPTIKLARINI BİLDİREBİLİRLER. GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5