İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni bir site ve açılış nedeniyle 1$ hediye! ;)

A

a.ışık

Misafir
merhaba arkadaşlar yeni bir websitesi daha hayata girdi, http://www.powerclicx.com.

scriptler KESİNLİKLE w4r3z değildir, ücretli satın aldım ve üzerinde de biraz oynamalar değişiklikler yaptım..

sitemiz bir Banner Exchange, Popup Exchange ve Start Url Exchange sitesidir.

sitemize kayıt olup banner kodlarınızı ekleyebilir ve bizim bannar kodlarımızı da
diğer sitelerde yayınlatıp ekstra kredi elde edebilirsiniz.
kredilerinizi bannerlarınızı gösteriminde harcayabilirsiniz. (ptp ve bux sitelerinizi tanıtımınızda özellikle tavsiye edilir..)

ilk kayıttta 10.000 banner gösterimi hediye ediyoruz!
hesabınızı açıp aktive ettiğinizde hesabınıza otomatik ekleniyor.

şu anda traffic ve hitimiz çok az, arttırmak için çabalar yapıyorum:
bu forumdan kayıt olan ve aktif olan üyelerimize admin kontrol panelinden ben bizzat kontrol
edip 1$ paypal gönderme sözü veriyorum.
şu anda fazla paypal rezervim olmadığı için bu teklif ilk 10 kişi ile sınırlıdır.
ama diğer üyelerimiz de tek tek kayıt edilip paypal'ları ilerleyen günlerde gönderilecektir. (bana borç vermiş gibi kabul edin, güvenebilirsiniz.)

desteğinizi bekliyorum arkadaşlar, tekrar hayırlı olsun.

not: konu hem "yeni site" ve "ptc" ile ilgili olduğu için iki ayrı yere açılmıştır.
şikayet halinde, yada moderatör arkadaşlar uygun gördüğü taktirde herhangi bir konuyu silebilirler..

sitemizin kullanımı ile ilgili detaylı açıklamalar:

eğer başarılı şekilde kayıdı tamamlamış iseniz üyelik alanınızda
yukarıdaki sekmeler arasında " CAMPAIGNS - NEW CAMPAIGN - MEMBER - STATISTICS - LOGOUT " var. ilk defa bir site / banner kaydı yapacaksanız
eğer NEW CAMPAIGN seçeneğini kullanacaksınız.
CAMPAIGNS: mevcut site / bannerlarınız.
NEW CAMPAIGN: yeni bir site / banner ekleme seçeneğiniz.
MEMBER: üyelik bilgileriniz.
STATISTICS: websitelerinize ait detaylı istatistikleriniz.
LOGOUT: Çıkış zaten.
sitemizden ekstra gösterim kredisi elde edebilmek için kodlarımızı,
CAMPAIGNS >> Code'dan ilgilendiğiniz kodları alıp başka sitelerde yayınlayabilirsiniz.
CAMPAIGNS'dan mevcut sitelerinize tıklayın, düzenlemek istediğiniz sitenin seçeneklerinde "Modify" seçeneği vardır. oradan o site ile ilgili düzenlemeleri tekrar yapabilirsiniz.
"Search keyword" aramalarda sitenizin bulunabilecek anahtar kelimeleri. buraya sitenizde ilgili anahtar kelimeler yazarak (aralarında virgüllü olarak) sitenize daha çok hit elde edebilirsiniz.
"Title" sitenizin başlığı, bu kısım sitenizin tıklanmadan önceki text yazısı (yani başlık kısmı)'dır.

eklediğiniz sitelerinizin dolaşımda olabilmesi için CAMPAIGNS'dan "[manage credits]" seçeneği ile sitelerinize kredi eklemeniz gerekiyor.
ben şimdi görüyorum kredisi biten siteler dolaşımda donduruluyor..
10.000 kredi veriyoruz ama siz bunu sitelerinize paylaştırmanız gerekiyor, sitenize kredi ekleyip tekrar hit almaya devam edebilirsiniz :)

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Üye oldum arkadaşım ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorum site full ingilizce.

A

a.ışık

Misafir
öncelikle ilk üyemiz olduğunuz için çok teşekkür ederim, ilk'ler her zaman özeldir ;)
paypal adresinizi PM mesaj gönderin hemen 1$ paypal'ınızı göndereyim.

biraz detay bilgi, kullanımı ise şöyledir sitemizin:
eğer başarılı şekilde kayıdı tamamlamış iseniz üyelik alanınızda
yukarıdaki sekmeler arasında " CAMPAIGNS - NEW CAMPAIGN - MEMBER - STATISTICS - LOGOUT " var. ilk defa bir site / banner kaydı yapacaksanız
eğer NEW CAMPAIGN seçeneğini kullanacaksınız.
CAMPAIGNS: mevcut site / bannerlarınız.
NEW CAMPAIGN: yeni bir site / banner ekleme seçeneğiniz.
MEMBER: üyelik bilgileriniz.
STATISTICS: websitelerinize ait detaylı istatistikleriniz.
LOGOUT: Çıkış zaten.
sitemizden ekstra gösterim kredisi elde edebilmek için kodlarımızı,
CAMPAIGNS >> Code'dan ilgilendiğiniz kodları alıp başka sitelerde yayınlayabilirsiniz.

yardımcı olabilmişimdir umuyorum :)

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tamamdır banner ve keywords ekledim.İnş sistem tutar.İng. olması iyi bu arada sadece Türklerle yürümez çünkü bu sistem.

A

a.ışık

Misafir
Webdoktorz 1$ paypal'ınız verdiğiniz adresinize gönderilmiştir :)
hayaletimsi, sizi de inceliyorum şu anda, birazdan sizin de paypal edresinizi
PM olarak isteyeceğim..

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
paypal hesabıma gelmiştir.Site adresinin başınada http:// ekledim.Sanırım sorun halloldu.

A

a.ışık

Misafir
paypal hesabıma gelmiştir.Site adresinin başınada http:// ekledim.Sanırım sorun halloldu.
evet problem düzeltilmiş teşekkür ederim :) siteniz şu anda sistemimizde ve diğer websiteler arasında dolaşımda!
güzel site yapmışsınız gerçekten, hayırlı olsun tekrardan :)

bu arada hayaletimsi sizi hala göremiyorum ben, lütfen mail adresinizi kontrol edin ve ilgili linke tıklayıp doğrulayın.. :(

A

a.ışık

Misafir
CAMPAIGNS'dan mevcut sitelerinize tıklayın, düzenlemek istediğiniz sitenin seçeneklerinde "Modify" seçeneği vardır. oradan o site ile ilgili düzenlemeleri tekrar yapabilirsiniz.
"Search keyword" aramalarda sitenizin bulunabilecek anahtar kelimeleri. buraya sitenizde ilgili anahtar kelimeler yazarak (aralarında virgüllü olarak) sitenize daha çok hit elde edebilirsiniz.
"Title" sitenizin başlığı, bu kısım sitenizin tıklanmadan önceki text yazısı (yani başlık kısmı)'dır.

A

a.ışık

Misafir
neyse herkes bakıyor yeni kayıt olan yok herhalde şu an için..
ben şu anda offline olacağım yine takip ederim daha sonra. :)
not: gönderilebilecek 1$ paypal adedi ve kişi sayısı: 9 şu anda.

A

a.ışık

Misafir
-konu günceldir-

eklediğiniz sitelerinizin dolaşımda olabilmesi için
CAMPAIGNS'dan "[manage credits]" seçeneği ile sitelerinize kredi eklemeniz gerekiyor.
ben şimdi görüyorum kredisi biten siteler dolaşımda donduruluyor..
10.000 kredi veriyoruz ama siz bunu sitelerinize paylaştırmanız gerekiyor, sitenize kredi ekleyip tekrar hit almaya devam edebilirsiniz :)

Ayrıca, konu günceldir, bugün içerisinde de geçerlidir.

Onurs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ekledim sitemi üye olup, üye adım forumdakiyle aynı paypal adresimde kayıt olduğum üye adındaki adres,
Sistem güzele benziyor sitemede kod ekleyip gösterim hakkı kazanacağım.
Teşekkürler..

A

a.ışık

Misafir
degerli Onurs;

göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. :)

1$ üyelik hediyeniz şu andan itibaren paypal hesabınızda! ;)

desteğiniz için tekrar çok teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5