İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Bir Video izleme ve paylaşma sitesi

nuribalta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video sitesi denildiğinde Youtube 'u bilmeyeniniz yok elbette, bunun yanı sıra türkiye de de izlesene ve vidivodo gibi siteler ön plana çıkmayı başarmış ve ciddi yatırımlar yapmıştır.

Şimdi bütün bunları bir kenara koyun ve amatör ile profesyonel arasında yeni bir site tanıtmak istiyorum size. Bu sitede video yüklemenin yanı sıra blog oluşturabilir, forumlarda eğlenebilirsiniz. Kısacası tüm kontrol sizde. Video izlemenin keyfini çıkarın.

Peki hangi videolar yüklenebilir? Komik Videolar , Facebook videoları , tuttuğunuz takımın videoları, size ait youtubeları da vidyotv.com 'a yükleyebilirsiniz. Sadece bunlarla da sınırlı değil, onlarca kategori mecut.

Birkere bile olsa girip siteyi incelemenizi öneriyorum. Amatör video oluşumuna sizde destek verinki
Profesyonel bir yapıya kavuşsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5