İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni bişeymi ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

Please send the lowest acceptable price for your virtual property (domain name).

Our company develops software for multiple video systems. Domain names is not our business but a new way to earn on reselling. We are going to buy domains to resell them at higher prices. Our company has a large database of clients interested in good domains.

If you offer more domains for sale with good reselling potential please email us your list.

Looking forward to do business with you.

Regards,
Abram Connelly
CEO
FJO Solutions

============================================================================
NOTICE - This communication may contain confidential and privileged
information that is for the sole use of the intended recipient. Any
viewing, copying or distribution of, or reliance on this message by
unintended recipients is strictly prohibited. If you have received this
message in error, please notify us immediately by replying to the message
and deleting it from your computer.

arkadaşlar böle bir mail gelmiş domain im için en düşük ücreti yazmamı ve yollamamı istemişler gibi bişey yazıyor sanırım yeni bi parking sistemi olabilir
bi bakıp yorum yaparsanız sevinirim yada herkese giden maillerden dicem ama mail konusunda domain adresim yazıyordu o yüzden actım baktım

www.fjomp.com

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar bu tip spam mailler çok gelmeye başladı. istediğiniz fiyatı yazıyorsunuz ve tamam diyip kabul ediyolar. sonra da bu domaini almamız için appraisal yaptırmanız gerekli diyolar ve kendi appraisal şirketlerinin linkini veriyolar. Aldanmayın bu tür maillere

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar bu tip spam mailler çok gelmeye başladı. istediğiniz fiyatı yazıyorsunuz ve tamam diyip kabul ediyolar. sonra da bu domaini almamız için appraisal yaptırmanız gerekli diyolar ve kendi appraisal şirketlerinin linkini veriyolar. Aldanmayın bvu tür maillere
uyarı için teşekküler şimdi hatırlarım böle bişey daha önce okumuştum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5