İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Blog Açtım...

HamzauA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,ben Hamza Süleyman iyinet forumunun yeni üyesiyim öncelikle forumunuz çok guzel açıkçası ben forum sevmem ama burda yararlı binbir konu var ama neyse derdimi anlatayım,imparator tv olarak uzun zamandır uğraştığım blog var İmparator tv kasten Galatasarayın eski td. Fatih Terim'in takma adı o blogumda Galatasaray ile ilgili haberler paylaşıyordum son zamanlarda arada sırada üye olduğum bir facebook grubundan yazılar alıp paylaşıyordum(Kose Yazilari).Sitemin hiti tamamen benim facebook sayfalarimin reklamlarımdan geliyor. Açıkçası yıllardır bu işin içindeyim ama sizin blogunuzu gördüğümde hiçbirşey anlamadığımı anladım,Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.Sorularım :

1. Sorum İmparator TV'yle Devam Ediyim Mi ? Siteye Maçlarda 1k-3k arası kişi giriyor (facebook reklamlarımla)
2.Galatasaray Design Blogu açtım resim dizaynleri paylaşıyorum sizce sitem hitli olur mu ? pek fazla text yok sitemde

Şimdiden Teşekkürler...

Yardım Edecek Yok mu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5