Yeni DDL Sitesi Testte - Zayp.net Uploaderlar ve Downloaderlar için

MasterofDeath

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mayıs 2004
Mesajlar
0
Reaction score
0
logo.png

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır DDL sitelerinin içerisindeyim ve bu sistemle site hitlerimi,forum hitlerimi epey arttırdım, rapidshare den zamanında uploadlarım ile para kazandım. Daha sonra bu işe artık lokal olarak el atmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Daha önceden açılıp kapanan Türk DDL siteleri var ancak çoğu ilgisizlikten ve yeterli ziyaretçi sayısını bulamamaktan kapandı.Katz ile ilk başladığımızda orası da çok fazla ziyaretçiye ulaşmıyordu. Gerek seo teknikleri,gerekse imlemeler ile yayıldı.

Bu arada dip not olarak bilmeyen arkadaşlar için Katz ve DDL yi açıklayım;

DDL=Direct Down Loads yani direk downloadlar olarak çevirebiliriz.Peki amacı nedir? Mesela benim bir sitem var pivx.net adı altında ben burada film,divx,müzik linkleri yayınlıyorum.Ancak sitemde ziyaretçi yok.İşte burada DDL siteleri imdada yetişiyor. yeni projemize sitemizin linkini ekleyerek direk olarak ziyaretçilere açık link ile birçok kişinin forumlarımıza,bloglarımıza ulaşmasını sağlıyoruz.Ancak dikkat edilmesi gereken paylaşacak rapidshare,hotfile vs. gibi linkli bağlantıların olması.

Download Sitesi Sahipleri:
Bu sistem ile günlük sayfalarınızı ekleyerek (Kurallara uyarak) sitenizdeki içeriklere daha fazla Türk ziyaretçi çekebilirsiniz. Download linklerinden para kazanırken aynı zamanda ziyaretçi de kazanırsınız. Bu sistemi Download siteleri toplistine benzetebiliriz. Ne kadar fazla linkiniz varsa aramada bulunan sonucunuz artar ve daha fazla ziyaretçiye sahip olursunuz.


Download Yapan Kullanıcılar:
Herhangi bir içerik download etmek istediğinizde sitemizde arama yaparak saatlerce aramadan, her foruma yada download bloguna ayrı ayrı üye olmadan, ziyaretçilere gizle linki olmayan siteler arasında istediğiniz içeriği bulabilirsiniz. Günün artan trendlerini en son eklenenleri ana sayfadan takip edebilir ve kategorilere göre istediğiniz sayfalara göz atarak indirme linklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuya girmeden hangi filehosta ait linklerin olduğunu görebilirsiniz


Site adresi: http://www.zayp.net

Kurallar ve link ekleme sayfası : http://www.zayp.net/downloadekle

Sitenizden link eklemeden önce eklemeniz gereken bizim logolarımız: http://www.zayp.net/link.php

Logoları Eklemezseniz sistem otomatik olarak kara listeye ekler: http://www.zayp.net/karaliste

Peki bu projenin yararı ne olacak?
-Birçok kişi download linklerinin yer aldığı forumlarına,bloglarına ziyaretçi kazanacak
-Sitelerine ziyaretçi gelmesi ile reklam gelirleri artacak
-Ayrıca dosya paylaşım sitelerinden (hotfile,rapidshare vs. gibi) kazançları artacak
-Türkçe bir ddl sitesi olacak
-Türkçe film,altyazı vs. arayan ziyaretçilere kolaylık olacak.
-Bir nevi sosyal ağ kuracağız


Şu anda test aşamasındayız... Soru sorun ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz.Halen scriptte ve modüllerde gözden kaçan ingilizceden çevrilmemiş kısımlar olabilir. Onları da zamanla düzelteceğiz.

Son not: Yabancı forumlardan site temasını tanıyan arkadaşlar çıkacaktır. Ancak parası ödenerek alınmıştır herşey. Çalıntı değildir. Konu baltalanmadan önce hemen yazıyorum

Site hakkinda ufak not:

Bu arada arkadaslar link ekleyen arkadaslar lutfen link eklerken kurallar sayfasindaki baslik sekillerine uysunlar cunku ben elle tekrar duzeltmek zorunda kaliyorum. Siteye tum linkler manuel kontrolden sonra ekleniyor.Sahte listeleme yapan siteler ve bize backlink eklemeyen siteleri sistem otomatik olarak karalisteye ekliyor

Son Ekleme: Firefox download ekleme aracı http://www.zayp.net/downloadekle deki firefox butonuna tıklanarak kullanılabilir. Sayfanızdaki herhangibir linke sağ tıklayarak Zayp.net'e ekle seçeneğinden forma otomatik ekleyebilirsiniz

QrHDD.jpg
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst