İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni domainim nasıl sizce??

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
merhaba arkadaslar yeni domain tescil ettirdim aslında almayacaktımda bir anda alıverdim iste :D

yasam.in domain nasıl sizce görüşlerinizi yazarsanız sevinirim ve nasıl bir site kurabilirim yardımcı olun bana :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tekbaşına bilemiyorum, subdomain olarak mesele antalyada.yasam.in şeklinde düşününce daha bir cazip görünüyor.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet güzel fikir subdomain olarak tüm illerin .yasam.in olarak sitelerini kurabilirim :) her ilden bi kişi alsam siteleri günlük yasamdan haberler o bölgeye has haberler vs şeyler olabilir geniş bi kitle bulmam lazım siteyi yapmak için bakalım

ertunc_58

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
kardeş güzel fikir ama zor meşekkatli bir iş
kolay gelsin
her türlü kullanılabilir sağlıklı.yasam cinsel.yasam inancsal.yasam felsefik.yasam edebiyat.yasam vs vs şeklinde de olabilir.

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş güzel fikir ama zor meşekkatli bir iş
kolay gelsin
her türlü kullanılabilir sağlıklı.yasam cinsel.yasam inancsal.yasam felsefik.yasam edebiyat.yasam vs vs şeklinde de olabilir.

evet zor iş olacak bakalım bişeyler yapmaya çalışacam öneriler için sağolun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5