İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yeni EFT paneli çıkanlar

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç ya ödeme yaptık diyolar bakıyorum hesapta yok yeni ekleden tekrar giriyorum bu hesabı daha önceden girdiniz diyor izin vermiyor herşey dogru bana yardım edebilecek bi arakdaş varmı ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde google tr maili ne mail atsam sorsam onlara arkadaşalr ?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT saatleri var, öğleden önce yapılan işlemler o gün akşama, saat 14.00 dan sonra yapılan EFT işlemler'de bir sonraki gün gerçekleşir.

Bence bekleyin o kadar EFT işi çok kısa sürede yapılması kolay değil.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aldım

akon' Alıntı:
ya allah allah bendede 12 sindew ödedik diyorlar ama para yok yapıkredi hesabı olupta ödeme alan varmı varsa nasıl girdi hesabı :(

1.07 lik hesap doğrulama parası gelmiş.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun arkadaşlar ayın 15'i olmadan hesabı beklemeden kaldırıp eft seçeneğini kullanın bu ay eft ile ödeme alabilirsiniz bu sayede. eğer 15 inden sonrasına bırakmaya kalkarsanız bu ay yine çek gelecek.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesaplari onayladik diyelim ama bence bu sefer eft yapmaz google gibime geliyor, birdahaki aya sarkabilir. resmi bir aciklama yapmasi gerekiyor eft turkiyede de hizmete girdi diye kanimca

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben resmi bir açıklama olmadan da EFT ile ödeme alabileceğimizi düşünüyorum zira daha önce bazı arkadaşlar EFT yoluyla ödeme aldı. (Hani ilk EFT dalgasını yakalayan şanslı grup :))

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Örnek Olarak Daha Önce trextra Arkadaşımız Ödeme Almıştı. Siz 15'inden Önce Eft seçmeye Bakın bence eminim geçmiş dönemdekilerle birlikte sizede aynı anda gönderilecektir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deneyelim o zaman gecen sefer eft ciktiginda la bu ne diye tirsaraktan bir islem yapmamistim, hepimiz adsensekolik hastaligina yakalandik hafiften sanirim

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an itibariyle banada gelmiş 0,21 acaip sevindim :) 2 güne kadar yollanmaz diyordum.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bana gelmiş onayladım 15inden önce onaylarsanız bu ayki ödemeyi EFT ile alabilirsiniz.

S

sohbetorg

Misafir
Benim Reklamlari daha 20 gun once yayinlamaya basladim 100 $ Ulasamadim daha aceba EFT seceneginde bu limiti asmadan para gelirmi. Yani pin kodu Girmeye gerek kalmiyacak bu eft islemini yaparsak ?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada 2 banka hesabi olanlarda acaba her ikisine de ufak miktarda para yatirildi mi?
cunku 2 hesabi da kesinlikle dogru girdigime eminim fakat yapi krediye geldi onayladim ama garantideki hesaba gelmedi
sizde durum buna benzer mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi