İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Forum Sitemize Ortak ariyoruz

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaslar yeni acilan Metin2 Forum Sitemiz icin benim ve Arkadasimla beraber hergün en az 10 Konu acacak Kisiler ariyoruz. Cogu zamandan beri vB ile ugrasiyorum ve actigim tüm Forumlarda baya Hit yapiyorum Site su an Yeni 2 Gün önce Domain alindi SEO Islerine bakiyorum su an icin gayet düzenli Forum Sitesi Backlinkleri mevcut ve devaminida getirecegim bi Eksigi olan Konu Icerigi.

Onun icin bizimle calisacak Arkadaslar ariyoruz Reklam Bannerinizi koyabiliriz isterseniz =)

Istedigimiz hergün +10 Konu acilacak.
Yetkinizi ben vericem.

Ilgilenenler PM atabilir.

Buda Ayar yaptigim Forum Sitesi (Ayarlari bana ait icerik Ortak olanlara)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Bu işten anladığınıza emin misiniz site yeni açıldığında backlink tavsiye edilmiyor çünkü ? Ayrıca fiyat ne kadar ?

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu işten anladığınıza emin misiniz site yeni açıldığında backlink tavsiye edilmiyor çünkü ? Ayrıca fiyat ne kadar ?

Arkadaslar Ücret karsiligi yapmiyoruz, bizimle calisacaksiniz ve birlikte büyüyecegiz :) Bir kac Gün/Hafta icinde iyi Sonuc alacagimizdan eminim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5