İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Google'ı sevmediyseniz

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
20110705060933_google.jpg

Google sayfasında ondan kurtulun!

Google'ın ana sayfasında kendine yeni yer eden bu şeyden kurtulmak mı istiyorsunuz? İşte basit çözüm.

Google'ın son zamanlarda ana sayfasında yukarıda çıkan siyah çubuktan hoşlanmayanlardansanız ve Google'ın eski sayfasına yeniden kavuşmak istiyorsanız bu haberimiz çok hoşunuza gidecek.

Siyah çubuğu tamamen yok etmek istiyorsanız Greasemonkey'nin buradaki komut dizisini kullanabilirsiniz. Bu komut dizisiyle beraber istediğiniz rengi de seçebiliyorsunuz. Tabii eğer çubuktaki özellikleri bırakmamak yalnızca rengini eski hale getirmek isteyen Chrome kullanıcıları buradaki internet uygulamasını kullanabilir. Eski Google'ı daha çok seven Firefox kullanıcıları da siyah çubuktan bu uygulama sayesinde kurtulabilir.

Ben rahatsız olmuyorum, diyenlerdenseniz tabii ki Google'ın ana sayfasını olduğu gibi bırakabilirsiniz.

You

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok güzel olmuş yeni hali.

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede yeni hali çok daha güzel ve bu yeni haline geçişi +Siz kısmını eklemesine az kaldığını gösteriyor. Hatta bende arasıra çıkıyor bile. Hoş girdiğimde haberdar et penceresi çıkıyor ama umarım yakın zamanda açılır :)

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben arkaplanı değiştirdim.:)

arkaplanı değiştirince doodle lar görünmüyor ama doodle olduğunu belirten bişey oluyor logonun yanında. bende kullanıyordum da yeni haline geçince kaldırdım. kırmızı siyah ve beyaz sevdiğim 3 rengi kullanmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5