İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Grup İçin Ne Düşünüyorsunuz?

mctiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar yeni bir projem var bu projeyi maddi desteyimiz olmadigi icin site ve facebook gibi sitelerde tanitiyorum
projenin ismi GENC MILLIYETCILER TESKILATI
projemizin amaci turki devletlerde savaslari protesto etmek elimizden geldigince oradaki kardeslerimize yardim etmektir.bu devletlere cecenistan,dogu turkistan,guney azerbaycan,kerkuk gibi ozerk cumhuriyyetler aittir.biz bunlari bagimsiz olarak taniyoruz.bu grubun her hangi bir siyasi amaci yoktur.grupta vatanini milletini kendi irkini sevenler kardes olacaklar.bu ulkucu,sagci,solcu,akp li,mhp li,chp li ve.s parti ve siyasi amacli gruplara aciktir.bizim icin gereken kendimizi siyaset icin bizi kullananlara degilde kendi has kardeslerimize adamamizdir.ben ulkucuyum ama turkiyedeki siyasi ulkuculeri sevmem.ulkuculuk bir siyaset degildir.fark ettiyseniz dunyadaki bagimsiz olmayan veya ozerk cumhuriyyet olan turki devletlerin hepsi ulkucudur.bu gercek ulkuculuktur.yoksaki siyasetle ulkuculugu kullanmak degildir.turkiyede gercek ulkuculerde azdir.bizim niyyetimiz tum turki devletlere yardim etmektir.her hangi bir siyasi partiye veya kuruma bagli degilde bagimsiz olarak kendi grubumuzu kurmaktir.tek bir bayrak altinda toplanmak ve kardeslerimizin acilarini hiss etmektir.bu kadar arkadaslar umarim anlata bilmisimdir dusuncemi.
gruba katilmak isteyenler asagidaki linklere giris yapsinlar

IYINET GRUBU

FACEBOOK GRUBU

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5