İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni "güncel" bölümler.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Betik(Bash) script bölümü açılmasını istiyorum. İlgili paylaşımlar bu bölümde yapılabilir.

Ayrıca, günümüz teknolojilerine uygun olarak yeni kategorilendirmeler yeniden yapılmalı.

Ruby on Rails (Ror),
Bash Scripting,
Django.

Ve son olarak Pars Kontor olayında yaşanan olayın tekrar yaşanmaması için Güvenilir Satıcı Profili oluşturulmasını talep ediyorum. Örneği paypalda var, Verified Member - Unverified Member tarzı gibi. Kişilerin paypal adresleri profillerine eklenecek yeni bir bölümde belli olur ve ilgili yönetici paypaldan o adresi kontrol ederek bu kişinin o kişi olup olmadığını (test transaction) ve de Verified statüsünde olup olmadığını kontrol edebilir.

Fikirlerim bunlardan ibarettir.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güvenilir kişi olayını bende isterim fakat bunu onaylayacak mercii kim olacak ki?

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
iyi fikirler ama bu sitede bunları gerçekleştiricek bir yönetim yok..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fikirler çok mantıklı. yönetim dikkate almalı.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ruby basligi var. Django konusuna gelince, yazilim gelistirme alaninda bircok framework bulunuyor. Her framework icin ayri baslik acilir mi bilemiyorum. Tum frameworkleri kapsayan bir forum basligi olabilir yada ait oldugu dilin altinda konusulabilir. Cok talep oldugunda ayri baslik acilmasi daha mantikli geliyor.

Bash ve guvenilir satici onerileri degerlendirilmeli. Tesekkurler @GNeRaL

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben moderatorler forumuna önerini bildirdim hocam..
Dikkate alınacaktır, saygılarımla..

@Neb

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Evet bazı gategoriler güncellenmesi gerekiyor.. Ticaret ve paylaşım kategorileri genşletilip artırılması forum yararına olacagını düşünüyorum..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yakında iyinette yangın çıkaracaklar yerine otopark yapmak için mafyalar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi