İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Hediyeler!

M

multipower

Misafir
Arkadaşlar galatasasray.org a üye olarak sitenin 1.yılı şerefine verilen ödüllere ulaşabilirsiniz. Hepinize bol şanslar..

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ben ultravesitler.com dan vazgeçmem... bi de antigalatasaray.com falan vardı hala duruyo mu bilmiyorum... :)

M

MRsava

Misafir
ya oguz senin pesşinden geliyomuş gibi olacak ama , nerde kıl olduğum bir entry var altından dolaydı yada direk sen çıkıyosun .
şimdi ne alakası var senin dediğinle elemanın entry sinin..
şimdi bende bi Galatasaraylı olarak millet kazaa dan yada google dan "ekinleryenik" mp3 ünü arayın desem olurmu
olmaz :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
abi naapim butun gun iyinete giriyorum... kimse post atmıyo... biri atınca da dayanamıyorum cevap yazıyorum... aslında haklısın bu biraz alakasız oldu... ama naapiim sarı lacivert damarım tuttu birden... hem ne guzel renk geldi... azıcık birbirimizi çekiştiririz... tarihi derbi nasıl olsa...

M

multipower

Misafir
Ya ben de Fenerliyim ama işin içinde hediye olunca buraya yazım dedim. Zaten sitenin adresini de yanlış yazmışım.

F

funcitytr

Misafir
galiba burdaki herkesde Fenerli.... Her yerde olduu gibi .))

M

MRsava

Misafir
Arkadaşlar Arkadaşlar galatasasray.org a üye olarak sitenin 1.yılı şerefine verilen ödüllere ulaşabilirsiniz. Hepinize bol şanslar..

>>Multipower<<

adamım galatasaray yazarken bile elin titremiş, adresi yanlış yazmanın sebebi ondandır...
en azından her derbimiz yüzyılın derbisi olarak geçiyo, hayatında yüzyıllık tarihine rağmen,yüzyılın derbisini oynayaman 9.5 şampiyonluklular üzülsün...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5