İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Hesab İle İlgili

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aynı site için başvurduysanız gene o sitede reklamları yayınlamanız durumunda hesabınız banlanır. Çünkü site içeriği adsense kurallarına aykırıdır.

Oyunların full sürümlerinin yer aldığı sayfalar bulunmaktadır.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hiçmi yayıncı kurallarını okumuyorsunuz? Sitenizde marez var elbette kapatılır hesap.

ForumDenizi.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili arkadaşlarım benim daha önce forum sitem vardı, oyun, film, program filan hepsi vardı 2 sene tıkır tıkır parayı aldık, şimdi bunu niye kapattılar anlıyamadım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Açık ve net... Adsense için kurallara aykırı bir site.

Kuralları okumanızı tavsiye ederim.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sevgili arkadaşlarım benim daha önce forum sitem vardı, oyun, film, program filan hepsi vardı 2 sene tıkır tıkır parayı aldık, şimdi bunu niye kapattılar anlıyamadım.

eskiden para kazanmak daha kolaydı şimdi değil.gelişen kurallar ve filtreler var o yüzden kendine böyle bir düşünce çıkarma.çünkü eskiden mp3 sitelerinde bile yayınlayabiliyorduk.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Googlenin işine gelmiştir, yapmıştırt ödeme vs. Şimdi gelmiyordur, ödeme fln yapmaz...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Birde eskiden o kadar çok reklam vereni vardıki google adwords ün bunları eritecek yayıncıda çoğunlukta değildi.Bu kadar çok site yoktu.O sonradan showtv siteleri falan kullanmaya başladı onlar falan yoktu.Haliylede yenide olduğu için birçok esnek kuralları hatta bu tarz şeyleri engelleyen kuralları yoktu.Mp3 sitelerinde yayınladığımız zamanlar email gelmişti kaldırınız yasal paylaşım olmadığından izin veremiyoruz diye.Sonra hiçbirşekilde kullanamadık.Reklamın üstüne altına tıklayın yazıları bile uyarı almamızı sağlıyordu hesap kapanmıyordu.Zamanla içi boş kopya siteler spam siteler çoğalınca haliyle kurallar katılaştı.Reklam verenler azaldı.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
içerik yasak hocam , sitenizde adtech veya adhood falan kullanın , adsense yi farklı sitelerinde kullanın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5