İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni hesap

R

ramrom

Misafir
site değil hesap bann yiyor

arkadaşlar bizzat yaşadığım için bu konuya cevap yazmak istedim.

google amca siteye bann yapmıyor, hesaba bann yapıyor.

benim bi sitemde başlıma geldi. bi gün sabah siteyi açtığımda reklamların olduğu yerde yeller esiyordu ve sayfa görüntülenemiyor diyordu.

sonra başka bir email adresi ile tekrar aynı siteye hesap açtım ve ertesi gün kabul geldi gene reklamlarımı yayınlamaya başladım.

tabi bu arada daha önceki hesabımdaki para uçtu.

bakın bide şu söylenmiş "adamlar hesap sahibinin kişisel bilgileri ile ilgileniyorlar" denmiş. hayır yani benim herşeyim aynıydı tek farklı şey email idi. ödeme bilgilerime hatta adresime ve hatta şifreme varıncaya kadar herşey aynı idi.

kabul edildi ve sorun yok.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abi hevesini kırmak istemem ama. benim bildiğim Ip ye bile dikkat ediolar.. bir arkadaş babasının adı ve soyadıyla adres fln farklı girdi kabul edildi.. ama bi süre sonra "hesabınızın kapatılan bi hesapla ilşkisi bulunduğundan kapatıldı" yazısı geldi.. yani kabul etmesine aldanma bence.. tam pin kodunu gönderdikden sonra daha dikkatli inceliyorlar sanırım. kötü olanda bu.. ama umarım ben yanılıyordurum

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ramron

dikktaimi çeken bi konu daha var aslında hesap kapatıldığında o maille hesaba giriş yapamazsın, onaylanmamış hesap cart curt der ve reklamların olduğu yerde "bu sayfayı görmeye yetkiniz yok" der genelde kesin eminmisin kapatıldığından.. yani sana kesinlikle kapattıklarına dair bi mail gelmesi lazım.

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@ramron
kabul edildikten bu yana hiç ödeme yapıldı mı ?

R

ramrom

Misafir
sanırım eksik bilgi verdim

arkadaşlar,

bakın
1) mail geldi hesabın kapatıldığına dair.
2) Reklamların olduğu yerde bu sayfayı görme yetkiniz yok yazıyordu
3) ertesi gün itiriaz mitiraz ettim arkadaşlarım tıkladı diye, hemen cevap geldi. inceleyecez falan diyodu mailde. ama ben bekleyemedim ve önce aynı email adresi ile yeni hesap açmak istedim. kapatıldığına dair uyarı verdi. bende başka bir email ile başvuru yaptım. 2 gün geçmeden onaylandı.

4) yeni pin kodu geleli 3 ay oluyo nerdeyse.
5) yeni hesapla 2 defa ödeme aldım üçüncüsünü bekliyom

Dark arkadaşım sana diyomuş gibi yapayım da diğer arkadaşlarada diyeyim.

yeni hesap açtıktan sonra reklamların olduğu yerdeki kodlar doğal olarak değişiyor. yani eski hesabın kodlarıyla reklam göstermeye çalıştığınızda "bu sayfayı görme yetkiniz yok" diyor.

yeni hesapla başvuru yapınca kodlar değiştiği için yeni reklam kodlarını siteye koydum. ve herşey normal.

bide ip olayından bahsetmişsin ama onu anlayamadım. sitenin ip si zaten sabit eğer ipye göre yapıyor olsalardı bu durumda zaten bunu da demeye gerek yok çünkü ip bann lanırsa o ip deki serverda bulunan diğer siteler de bannlanmış olurdu.

bana böyle yaptılar, ama forumdaki yazılanları okudukça guugle adamına göre muamele mi yapıyor diye sormadan edemiyom.

babam muhtar bile değil ama..........

çok ziyaretçisi olmasada ,hala çalışıyor

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ramrom saol verdiğin bilgiler için..

Ip derken senin kullandığın Ip'yi kastetmişdm. yani kapatılan hasapa giriş yapan Ip'leri saklıyorlar. genelde neyse o kdr önemli dğeil zaten.

R

ramrom

Misafir
Biri Açiklamalarima Inat Mi Yapti

arkadaşlar bir daha iyilik yapmak için kimseye bişey yapmayamaya yemin edecem nerdeyse.

dünden beri birilerinin bilgisi olsun diye şurda 2 satır bişeyler yazdım, ardından sitemdeki hesabım kapandı.

sebep geçersiz tıklama.

umarım burdan biri bana kıllık olsun diye yapmamıştır.

YUHH DİYORUM YANİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi