İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni hosta geçiş

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni hostinge kurdum dosyaları wp_config dosyasınıda yeni kurdugum weri tabanını ve şifresini yazdım. okuma yazma izni verdim daha sonrasında weri tabanın içindeki dosyaları anadizine attım ancak sayfa gözükmüyor ?? htp 400 hata mesajı veriyor

Ne yapmam gerekiyor ?? cpane kullanıyorum daha dogrusu yeniyim şimdilik kullanamıyorum:)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"weri tabanın içindeki dosyaları anadizine attım" bu ne demek anlamadım valla .

Sırasıyla yapılması gerekenleri söylüyorum sana :

1) Eski sitenin full ftp yedeğini sitene atacaksın.
2) Girip yeni bir veritabanı ve kullanıcı açacaksın cpanelden.
3) Bu bilgileri wp-config dosyasına işleyeceksin.
4) Eski "veritabanı" yedeğini , phpmyadmine girip , içerik aktar deyip içeri aktaracaksın.
5) www.siteadresi.com :)

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski hostunuzdan full yedek alıp, bu yedeği yeni hostunuza verin. Tabii yeni hostunuzun root yetkisi olması lazım. Gerisini hostunuz 5 dakikada halleder.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
intermedya Bta eski hosthizmeti verdigini idda eden beyfendi malesef paneli kapatmış 1 senelik hakkım olmasına ragmen giremiyorum malesef.

Gurkem cevaplarınız için teşekkür ederim ancak şuanda bir wp yi sıfırdan kurdum
bundan sonra izleyecegim yol ne olmalıdır ayarlar içe aktar vs birşeyler yapılıyormuş tam olarak bilmiyorum ?

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cpanel -> MySQL Databases -> Create New Database buradan yeni bir veritabanı oluşturun... Daha sonra Add User To Database kısmından oluşturduğunuz veritabanı ile kullanıcıyı yetkilendirin (ALL)...

En sonunda PhpMyAdmin'e giderek açtığınız yeni veritabanının içine eskisini aktarın...

Gene yapamazsanız hostunuzdan destek isteyiniz...

Kolay gelsin...

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaptım temalar ve diger yaptıgım tüm degişikler duruyor ancak yazılar katagoriler ve sayfalar yok :( nasıl halledicez ?

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence bu kadar kasmayın, elinizde ne varsa yeni hostunuza verin. Yeni host firmanızdaki ilgili departman incelesin bunları. Nelerin yapılması gerektiği konusunda size destek olsunlar...

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için Çözümü bulundu yazmanıza gerek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5