İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni iyinet logosu geldi / Yorum yapınız

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar tasarımcı bir logo yapmış.
Ben beğendim,belki renk değişikliği yapabiliriz.
Siz de fikirlerinizi belirtin.

iyinet.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
kullanabilinir.

T

trgy

Misafir
İyinet iyi site anlamsız olmuş iyinet iyi bir site olarak yorumlanmamalı iyi bir webmaster forumu olarak yorumlanmalı. iyi deki i lerin birleşmesi ise müzeik sitesi gibi olmuş kulaklık takan adam misali. bu söylediklerimi yapan kişiye de aktaracağım. :)

Kulaklık gibi olanı kaldırıp sadece font olarak kullansak daha güzel olurmuş. :D

X

Xman

Misafir
açık konuşmak gerekirse hiç beğenmedim

+10000000:hmmm:

Ciddi ve profesyonel bir çalışma yapılmalı, hiç bilgim olmamasına karşın 1-2 saatlik çalışmayla bundan çok daha iyisini çıkarabilirim ortaya. Kimse kırılıp gücenmesin, şahsi görüşümdür :)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İkisi de İYİNET'in kalitesine yakışacak derecede güzel değil fakat illa birini seç derseniz ilkini seçerim ben.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Özgün çizim yapmayı basitleştirmeyin arkadaşlar, yapan arkadaşın eline sağlık güzel fakat daha iyisi olmalı. AAALogo ile logo yapan arkadaş çok tabi basit geliyor :p .

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Özgün çizim yapmayı basitleştirmeyin arkadaşlar, yapan arkadaşın eline sağlık güzel fakat daha iyisi olmalı. AAALogo ile logo yapan arkadaş çok tabi basit geliyor :p .

:) Özgün çizim dediğiniz şey 2-3 shape'den ve bunu kesmekten ibarettir. Bence siz çok bilmeden yorum yapıp insanların bilgisine dil uzatmayın.
Bu konunun açılma amacı 'yorum almak' iyi kötü herkes bilgisine göre değil gözüne göre yorum yapıyorlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Tasarlayan arkadaşımız da yorumlarınızı okumuştur,buna göre yeni bir logo hazırlayacaktır.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
:) Özgün çizim dediğiniz şey 2-3 shape'den ve bunu kesmekten ibarettir. Bence siz çok bilmeden yorum yapıp insanların bilgisine dil uzatmayın.
Bu konunun açılma amacı 'yorum almak' iyi kötü herkes bilgisine göre değil gözüne göre yorum yapıyorlar.

Yorum yazarken bundan sonra size sorarım, "shape" yazınca çok "şekil" oluyor belki ama özgün "çizim" o bahsettiğiniz şey değil.

Bu eski logo gayet hoştu, buna benzer bir çalışma yapılabilir.

Ben hiçbir zaman beğenmedim logoları, geçmişteki yorumlarıma göz atabilirsiniz, bunun dışında nokta kadar menfaat için, virgül kadar eğilme gibi alışkanlıklarımda yoktur.

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Şimdiki logomuz daha iyi bence. + Aşağısındaji "İyi site" anlamsız ve basit kalmış ...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yorum yazarken bundan sonra size sorarım, "shape" yazınca çok "şekil" oluyor belki ama özgün "çizim" o bahsettiğiniz şey değil.

Ben hiçbir zaman beğenmedim logoları, geçmişteki yorumlarıma göz atabilirsiniz, bunun dışında nokta kadar menfaat için, virgül kadar eğilme gibi alışkanlıklarımda yoktur.

Yorumunuzdan tasarımdan zerre kadar anlamadığınız belli oldu yorumunuzdan, teşekkür ederim. :) Bunun disinda tasarimci arkadas yanlis anlamasin yorumumu, her emeğe saygım vardır zevk ve renkler tartisilmaz sonucta.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
tasarım güzel bence fakat logoda 3 tane iyi geçmesi hoş durmamış, ayrıca logo ve slogan ayrı şeyler bence. slogan bence hiç olmamış iyinet-iyisite . iyinet webmaster sitesi, iyinet'i hiç bilmeyenler kişiler siteyi-forumu insanlara iyilik yapan yardım kuruluşu sanabilir.

iyisite sloganı webmaster sitesinin sloganı olmamalı, ayrıca bu slogana da site sahibi siteye nasıl bir yön verecekse ona göre karar vermeli,bunun için sitede uzun süredir yer alan üyelerden de fikir alınabilir.

beyaz fonlu ilk logoda 2 i harfinin birleşimi ve ortadaki y harfi bence güzel gözüküyor, i harflarinin noktalarının üstündeki eğri ise bir bankanın logosunu andırıyor.

buradaki ileri düzeyde tasarım yapan arkadaşlar olduğunu dikkate aldığımızda bunun çok daha iyisi yapılabilir ve iyinet'e böylesi yakışır diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5