İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni IYINET toplist acildi

Yeni IYINET toplistini nasil buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    9

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama olmuyor ne yapabilirim yılına hiç bakmadım ki.hem konuya cevap yazılmaması gerekse konu kapalı olmaz mıydı ne gariplik var bunda ? konu açık ki hala cvp yazılası..sorunum login olamamam..eğer bu sistem ortadan kalktıysa cvp yazılsın da uğraşmayım demi ;)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Arada konu hortlatmak kişisel hobi olduğu için (arada yaparım) kimse konu kapatmaz, kilitlemez bir sorun teşkil etmiyorsa.
Ama doğru olan sizin yaptığınız, mevcut konuya cevap yazmışsınız, yeni bir konu açmamışsınız ve konu güncel.
Eğleniyoruz biz işte böyle :ß

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arada konu hortlatmak kişisel hobi olduğu için (arada yaparım) kimse konu kapatmaz, kilitlemez bir sorun teşkil etmiyorsa.
Ama doğru olan sizin yaptığınız, mevcut konuya cevap yazmışsınız, yeni bir konu açmamışsınız ve konu güncel.
Eğleniyoruz biz işte böyle :ß

İyi de ilk mesajı okuyup millet msj atınca bir anda yeni mi açıldı diyor :)

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hazır konu da şenlenmişken yok mu bunun bir cevabı neden login olamıyorum sorun nerde bende mi sistemde mi ? e-mail aktivasyonunu yaptım ama tık yok.bana izin yok mu burada :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi