İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni kategoriler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda "davetiyeler" , "yurtdışından alışveriş" olmak üzere 2 yeni alt forum açılmıştır.

Davetiyeler kısmında üyeliğiniz bulunan davetiyeli sitelerin davetiyelerini dağıtabilir,takas edebilirsiniz.

Yurtdışından alışveriş konusunda son zamanlar çok talep olduğunu görüyorum çevremde. Bu yüzden sizinde bu kavrama meyilli kişiler olduğunuzu düşünüyorum.İçinizde bir çok kişinin bu yöntemi kullandığını düşünüyorum. Bu alt forumda bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak tecrübemizi katlayacağımıza inanıyorum..

Bölümlerin aktif olacağını umut ediyor. İyi forumlar diliyorum;)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çok iyi ya harika süper helal olsun sonunda hayırlı olur inşallah süper düşünmüşün ya çok teşekkür ederim adminim çok sağol :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bir önceki mesajınız olan:

4ünüz takılırsınız işte

Bu yazıyı ben sildim.

çok iyi ya harika süper helal olsun sonunda hayırlı olur inşallah süper düşünmüşün ya çok teşekkür ederim adminim çok sağol :)

Iyinet forumlarını sevmek, beğenmek, benimsemek zorunda değilsiniz. Verdiğiniz teklif geri çevrilmişte olabilir fakat bu şekilde küçük bir çocuk gibi bulduğunuz her konuda atıfta bulunup tatmin çabası içinde olmak hiç hoş değil. Sizden kimse zorla yorum istemiyor, beklemiyor. Lütfen, sizde kimseyi zorla size cevap yazmaya zorunlu bırakmayın.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
10 yıllık forum, 1 haftalık forum gibi davranırsa

(tenkitlerin büyük çoğunluğu forum.iyinet i daha iyi görmek istemekten kaynaklanıyor yoksa adını bile bilmediğimiz, ziyaret etmediğimiz alexa rankı vs. yüksek o kadar çok forum varki, forum.iyinet in de pek bir işe yaramayan bu forum kalabalığına dahil olması istenmediğinden eleştiriler var, halen daha incik,boncuk peşindeyiz,gözler bakıyor ama görmüyor)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bir önceki mesajınız olan:

Bu yazıyı ben sildim.

Iyinet forumlarını sevmek, beğenmek, benimsemek zorunda değilsiniz. Verdiğiniz teklif geri çevrilmişte olabilir fakat bu şekilde küçük bir çocuk gibi bulduğunuz her konuda atıfta bulunup tatmin çabası içinde olmak hiç hoş değil. Sizden kimse zorla yorum istemiyor, beklemiyor. Lütfen, sizde kimseyi zorla size cevap yazmaya zorunlu bırakmayın.

sen yeni gelip gitmeye başladın foruma herhalde.. satışla falan alakası yok bunun.. onlar neden olduğunu çok iyi biliyor. bu forumdaki önceden en aktif ve yanında olan gönüllü biri olduğumuda.. niye milleti düşman ettikleri ortada.. kendi kendilerine fantazi yapıp laf söylüyorlardı 25 milyara satıcaz diye.. çocuk kandırıyorlar sanki. çocuk değiliz merak etme tmm yazmam daha takılır aranızda bu kafalarla. bilmediğin konulardada beni tenkit etme lütfen.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
sen yeni gelip gitmeye başladın foruma herhalde.. satışla falan alakası yok bunun.. onlar neden olduğunu çok iyi biliyor. bu forumdaki önceden en aktif ve yanında olan gönüllü biri olduğumuda.. niye milleti düşman ettikleri ortada.. kendi kendilerine fantazi yapıp laf söylüyorlardı 25 milyara satıcaz diye.. çocuk kandırıyorlar sanki. çocuk değiliz merak etme tmm yazmam daha takılır aranızda bu kafalarla. bilmediğin konulardada beni tenkit etme lütfen.

Ben sizin alakasız konularda attığınız taşları görmekten sıkıldım. Bu kadar duygusal davranmayın. Ayrıca yeni kayıt oldum foruma, sanıyorum 1 hafta oldu.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kayıt olmandan bahsetmiyorum. uzun süredir bende seni görmüyordum yazdığını bu kadar seferber olduğunu o yüzden dedim. attığım taşları samimi şakalarım olarak gör. her taşda gerçek var. insan sevdiğine taş atar sataşır birşeyleri anlatmak veya düzeltmesini sağlamak için. canım sıkıldıkça giriyorum gülüyorum forumda taş attığım kişilere dayanamayıpta 2 küçük şey yazıyorum siliniyor zaten. duygusalda davranmıyorum davransam şuan ya kine dönüşmüş olurdu yada zaten hiç girmezdim. sadece insanları kandırmaktan ve insanlarda kanmaktan vazgeçsin belki onlarada birşeyler dank eder kimsenin girmediği bitmiş biryeri, gönüllü birçok cefakar kişiyi hala aynı tutumlarla uzaklaştırıp 25-30 bin dolara satıyoruz gibi komik çocuk fantazilerini bıraksınlar. onların bu tutumu yüzünden piyasa bu halde. herkes dağıldı etrafa ve alakasız insanların kirlettiği bir piyasa yaratıldı.. bu kirlilikten dolayı kaç kişinin ocağının yandığı kaç kişinin perişan olduğu ve kaç kişinin yıllar boyunca 24 saat pc başında verdiği emekler iş bilmeyen 50 tl aylık para kazanıcam diyen veletler ve bunların başındaki çete gibi webmaster olmayan para için herşeyi yapacak insanlar tarafından mahvedildi.nice büyükler emektarlar interneti bile bıraktı perişan oldu bu durum yüzden 2007 ortasından beri mahvoluyor.. iyinetin bir sorumluluğu vardı ve var herşey kolay değil bu kadar. vicdanı olması gerekir insanın. böyle genel içerikli forum sitesi gibi değil burası. açtın topladın düzen koydun piyasaya insanlar iş yaptı emek verdi düzen koydu. sense bu düzeni bırakıp mahvedip başka bilinçsiz ve bencil kişilere piyasayı yönetme yönlendirme şansı verdin.. sonuçta ortada.. kimse eskiden kazandığını kazanmaya devam ettiği yalanını söylemesin. hepimizin mesleği bu hobisi veya fantazisi değil. işte tüm bu sebeplerden ötürü herşey kenara dalga geçer tutumlarının devam edip en azından varolan ümitleride bilinçli şekilde yok etmeleri affedilir değil. kendilerinden çıktığında hatırlarlar bazı şeyleride umarım tüm bu ahlar akıllarını başına getirir.

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet konu ile ilgili bir açıklama yapacağını önceki konularda dile getirmişti.
Bu nedenle konuyu kapatıyorum.

Bu şekilde bütün konular kapatıldı kaç gün geçmesine rağmen halen satışla ilgili en ufak bir açıklama yapılmadı.Herkes bunun reklam olduğunu düşünmeye başladı dediğimizde bazıları çıkıp "insanin fikri neyse zikride odur biz düşünmedik" diyorlardı.O arkadaşlar halen aynı düşüncedelermi merak ediyorum.Şimdide sanki yeni bir kan alarak yola devam eden forum edasında açılan kategoriler tanıtılıyor.Önce yönetim 2 hafta önce biten açık artırmaya bir açıklama getirsin sonra görmek isteyen olursa yeni kategoriler tanıtılır.Gerçekten üzülüyorum bu forumun bu hale geldiğine.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bu şekilde bütün konular kapatıldı kaç gün geçmesine rağmen halen satışla ilgili en ufak bir açıklama yapılmadı.Herkes bunun reklam olduğunu düşünmeye başladı dediğimizde bazıları çıkıp "insanin fikri neyse zikride odur biz düşünmedik" diyorlardı.O arkadaşlar halen aynı düşüncedelermi merak ediyorum.Şimdide sanki yeni bir kan alarak yola devam eden forum edasında açılan kategoriler tanıtılıyor.Önce yönetim 2 hafta önce biten açık artırmaya bir açıklama getirsin sonra görmek isteyen olursa yeni kategoriler tanıtılır.Gerçekten üzülüyorum bu forumun bu hale geldiğine.
gittigidiyordaki teklifi veren adamdan ses seda yokmuş yani almıyormuş adam öylesine teklif verenlerdendir ki gittigidiyoru herkes biliyor

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence çok abartıldı satış olayı, bu kadar duygusal olmamak lâzım. Bir webmaster forumunda arananlar bilgi ve ticarettir. Eğer bilgi ve ticaret olursa gelirsin takılırsın, yoksa olan bir yerler bakarsın. Forumun sahibinin kim olduğu pek önemli değil bana göre.

T

trgy

Misafir
Duygusallıkla alakası yok bence herkes iyinet in eski günlerine dönmesini istiyor bu da en doğal hakları. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi