İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Kazanç Yöntemi

tiktigo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Diğer ptc,reklam ve görev sitelerinden daha fazla kazanç sağlayacak bir siteden bahsetmek istiyorum. Tiktigo.com

TİKTİGO Nedir?

Tiktigo kullanıcıların sistemde bulunan bağlantıları tıklamak suretiyle gelir elde ettikleri ve firmaların çeşitli formatlardaki reklamlarını (banner, ptc, facebook vb) yayınlayarak görünürlüklerini en kolay, en hızlı ve en ucuz şekilde arttırdıkları dijital SEO platformudur.

Tiktigo SEO hizmetlerine getirilmiş yeni bir boyuttur. Tiktigo firmaların internette trafiklerini ve görünürlüklerini arttırmalarına hizmet ederken, sunduğu gelir modelleri ile toplumun dezavantajlı kesimlerine gelir elde etme imkanı oluşturarak sosyal sorumluluğunu yerine getirmektedir. Tiktigo bir FRGTEK Bilişim Limited Şirketi markasıdır.
%100 Türk firmasıyız.
6 çeşit üyelik paketimiz bulunmakta
Standart Bronz Gümüş Altın Premium ve VİP
Her üyelik çeşidinin geliri farklı
Aylık 5 $ dan başlayıp ucu bucağı olmayan bir gelir kazabilirsiniz. Amacımız türk kullanıcıların daha iyi paralar kazanması ve acaba ödeme alabilirmiyim endişesini ortadan kaldırmak.
Ödeme alma ve ödeme gönderme yöntemlerimiz Papara kredi kartı ve banka havalesi
Şunu çok rahatlıkla tiktigo olarak dile getirebiliriz diğer sitelerden daha çok kazandırıyoruz.
Yeni site olmamız ve kullanıcı azlığımız sizlere daha çok kazandırma şansı vermektedir.
Alt ekip kurarak yada bot yatırımı yaparak çok kazanç sağlayacaksınız.
Tiktigo'da reklamlardan ekstra %10 a kadar reklam geliri sağlayabilirsiniz.
Yüksek tık ve reklam ücretlerinin olduğu sitemizde isterseniz video izleyerek isterseniz facebook like yaparak istersenizde oyun oynayarak kazanç sağlayabilirsiniz.
Şunu net olarak söylemek istiyorum ben tiktigo'nun kurucu ortağı ve yönetim kurulu üyesiyim. Amacım altıma ref toplamak değil, sizlerin daha çok gelir kazanması. Bir türk firması olarak tüm iyinet kullanıcılarının www.tiktigo.com adresini ziyaret etmesini kayıt oluşturmanızı rica ediyorum.
Yurt dışındaki firmalarla REKABET etmek istiyoruz.
Her türlü soru ve görüşlerinizi bana iletmenizi ve forum iyinet adminlerinin bu yazımı anlayışla karşılamasını temenli ediyorum

www.tiktigo.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5