İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Konu Ekleyince Üyelere Mesaj Olarak Gitsin (Gider mi?:))

progenit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben FrendFeed kullanmak istemiyorum onun yerine kullanıcıları siteme üye olmaya teşvik ediyorum. Bir konu ekledğimde o konu direk üyelere postalansın bunun için ne kodu kullanmam lazım. Yardımcı olabilir misiniz? r10'da vermişler bir kod denedim hata verdi.:(

İstediğim zaman üyelere mesaj atabileceğim bir eklenti varsa o çok daha iyi olur. Aradım gavur sitelerinde de denk gelemedim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Eğer üyelik zorunlu yada bol üyeli bir blogunuz var ise bu küçük ama marifetli kod işinize yarayabilir. Bu kodcuk ile sitenize her konu eklendiğinde üyelere otomatik olarak mail gönderebilirsiniz. Kodu temanızın functions.php dosyasına ekleyin.
Kod:

function mail_gonder($konuno) {
global $wpdb;
$kullarray = $wpdb->get_results("SELECT user_email FROM $wpdb->users;");
$kullanici = implode(",", $kullarray);
mail($kullanici, "Site adresiniz - Yeni konu eklendi!", 'Sitemize yeni konu ekledik. Beğeneceğinizi umuyoruz. http://www.siteadresiniz.com');
return $konuno;
}

add_action('publish_post', 'mail_gonder');

bunu buldum ama r10 daki bu muydu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5