İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Kopya İçerikleri Özgünleştirme Sistemi

kornbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaptığım program sayesinde istediğiniz kopya içeriği google ve arama motorlarında özgün hale getiriyoruz..

İstediğiniz makale,cümle,kelime öbeği özgün hale geliyor..

program sayesinde 1 haftalık sürede çok hızlı index alıp hitlerimde artış sağladım..

Bu programın amacı sitenize kopya içerik çektiğinizde google tarafından spam olarak algılanmaması..

Siz sitenize özgün yazı yazmaktan usandığınız zamanlarda bu program sayesinde kopya içerikleriniz özgün hale gelicek..

Site Adresi Aşağıdadır oradan program hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz..

Yabancı içerikli siteler için birebir, istediğiniz makale özgün hale geliyor..

Üye olan herkese 5 kredi bizden..

Makalenizi Programdan geçirdikten sonra anahtar kelimeler ve önemli kelimeleri elle silip tekrar yazınız..Video da anlatılan gibi..

[video=youtube;Bxbgg_a6TN0]http://www.youtube.com/watch?v=Bxbgg_a6TN0[/video]

Yukarıdaki videodan programın nasıl işlediğini neler yapılması gerektiğini görebilirsiniz.

http://www.ozgunlestirici.ueuo.com

Kredi bilgileri :

20 Kredi = 5 TL
30 Kredi = 10 TL
50 Kredi = 15 TL
100 Kredi =30 TL

Ödeme yaptıktan sonra kullanıcı adınızla birlikte aldığınız kredi miktarını [email protected] adresine bildiriniz..

Not : Programda yapılan işlem 2-3 harfi kodlamada ascii karakterlerini değiştiriyor..Bu yüzden anahtar kelimelerinizi programdan geçirdikten sonra elle silip tekrar yazmanızı kesinlikle öneriyorum..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
size bir makale versem ve onu çevirmenizi istesem ne dersiniz?
herkes görsün programın gücünü

kaganhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hafta oldu ücreti ödeyeli daha kredileri eklemediniz. siz maillerinizi hiç kontrol etmez misiniz?Kaç defa mail attım ödeme yaptığıma dair.Online bir satış yapıyorsanız maillerinizi sürekli kontrol etmelisiniz.Sonuçta size ulaşacağımız bir tel no'da bırakmamışsınız. Mail haricinde size ulaşma imkanı yoksa maillerinizi hergün kontrol etmek sorumluluğunu taşımalısınız. Umarım en kısa sürede kredileri yüklersiniz.

kornbatu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredileriniz yüklenmiştir..O sırada askerdeydim o yüzden programla ilgilenemedim..ilginizden dolayı teşekkür ederim..Sistem çalışmaktadır şuanda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5