İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Kurulacak Wordpress Blog İçin Sponsor Host Arıyorum!

beyin.dll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese iyi forumlar. Yaklaşık bir yıldır wordpress dünyasındayım ve elimden geldiğince arkadaşlarımı da bu dünyanın içine çekmeye çalışıyorum. Kendi kişisel blogumu beğenen bir arkadaşım da blog kurmaya karar verdi. Domain işini hallettik şimdi sponsor bir host firması bulmak istiyoruz. Öyle abartılı bir paket istemiyoruz zaten bir bloga yetecek kadar. 200MB alan ve 10GB trafik yeterli olacaktır. Lakin bazı sponsor host firmaları gibi dandik bir host olmasın girildiği zaman site 5 dakikadan önce açılmıyor. Bunun karşılığında hızla yükselecek ve değer kazanacak blogda host firmasının 468x60 ebatında banneri yer alacak ve blogda firmaya bir teşekkür makalesi yazılacak ve reklamı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar konu altına kendilerine ulaşabileceğim bir msn adresi bırakırlarsa menmun olurum. Kolay gelsin...

Ekleme: Blogun herşeyi ile ben ilgileneceğimden dolayı (içerik hariç) kaliteli bir çalışma olacağını umuyorum. Referans olarak ö.m. ile kendi blogumu verebilirim...

eloman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogun hızla yükselip değer kazanacağını nasıl garanti edebiliyorsunuz ki ?

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
HDD yandığı için evden internete giremiyorum, yoksa ben görüşmek isterdim sponsor olmak için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5