İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Logo Değerlendirme

turkral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2l8itt5.png

Arkadaşlar Logo çalışmam geliştirmek için her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyorum..:hmmm:

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İnglizice kelimelerde İ harfini kullanma I kullan. Renkler bence fazla keskin, daha ara tonları seçebilirsin net siyah ve kırmızı yerine. Sadece üst tarafı ve sağ tarafı çevreleyen, yine bombeli bir frame ekleyebilrsin bütünlük sağlamak adına. Klas,k hoş bir logo.

turkral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim :) ingilizce yazıyı düzelttim ama renk tonları sitenin logo kısmı bg gök mavi olduğu için bu renklerden başka renk oturmuyor..

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşım eline sağlık hoş olmuş bence. web 2.0 uygulamasında gradient geçiş te ekle hoş olur. renkleri biraz koyulaştırsan hoş durur sanki... eline sağlık tekrardan. benim konularımdaki referans işlerimdeki web 2.0 işlerini inceleyebilirsin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5