İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Magnum yüzü Cansu DERE

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Çok hoş bir bayan olduğunu söylemem gerek ilk önce:utan:
Şimdi de alıntı haberimizi sunalım

Tüm dünyada bir haz fenomenine dönüşen yeni Magnum Temptation için Cansu Dere ile bir dijital kampanyaya imza atan Magnum, haz tutkunlarını hazpesindeysen.com'da haz tavsiyeleri veren Cansu Dere ile sıra dışı bir oyuna davet ediyor.

Cansu Dere, Nisan sonunda Magnum Temptation ile kendi haz yolculuğuna çıkıyor ve Paris'teki Magnum Dünya Haz Zirvesi'ne katılıyor. Dere, burada dünyaca ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld'in tasarladığı, tüm eşyaların çikolatadan yapıldığı Magnum süitinde "haz peşindeysen" temalı özel bir çekim için ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un objektifine poz verecek.

Toplantıda konuşma yapan Cansu Dere, Magnum ile iki farklı durağı olan bir haz yolculuğuna çıktığını belirterek bu yolculuğun ilk durağının Magnum Temptation için hazırlanan hazpesindeysen.com sitesi ve ikinci durağının Paris olduğunu söyledi. Cansu Dere, İnternet sayfasıyla ilgili olarak, "hazpesindeysen.com'a gelenleri ben karşılıyorum. Aklımdaki bazı soruları soruyorum ve aldığım cevaplarla konuğumun haz portresini çıkarıyorum. Böylece konuğum, sıra dışı bir deneyimin sonunda kendisine özel, peşine düşebileceği yeni hazlar buluyor." dedi.

Dere, tanıtımda “Bu kez haz peşinde koşan benim. Ben de günlük hayatta haz peşinde koşan birisiyim” diye konuşurken araya giren basın mensupları “Cem Yılmaz ile birlikte görüldünüz.. Tekrar birlikte misiniz?” diye sordu.

Ünlü oyuncu bu soru karşısında bozuldu ve “Özel hayatımla ilgili değil, dondurma için buradayız. Bu sorulara burada cevap vermek istemiyorum. Hadi siz de dondurma yiyin” dedi ve ardından çekimlerini bahane ederek koşar adım uzaklaştı.

Konuyla ilgili resimlere buradan ulaşabilirsiniz

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gerçekten çok hoş bir bayan. Anlaştığı fiyatta baya hoşmuş :)..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5